8,30 €
Časovač – mechanická spínacia zásuvka TF-16 detské clonky: áno|druh: mechanická|funkcia odpočítavania countdown: nie|funkcia zmeny letný/zimný čas: neuvádza sa|krytie: IP20|max. záťaž: 3 680 W|minimálna doba zopnutia: 15 minút|možnosť ručného zapnutia: áno|napätie/prúd: 230 V~/16 A max.|počet programov: neuvádza sa|počet spínaní za deň: 96|predajný obal: 1 ks, krabica|rozmer: 75 × 123 × 75 mm|spína: fázový vodič|vonkajšie použitie: nie|záložný […] zobraziť celý popis
detské clonky: áno|druh: mechanická|funkcia odpočítavania countdown: nie|funkcia zmeny letný/zimný čas: neuvádza sa|krytie: IP20|max. záťaž: 3 680 W|minimálna doba zopnutia: 15 minút|možnosť ručného zapnutia: áno|napätie/prúd: 230 V~/16 A max.|počet programov: neuvádza sa|počet spínaní za deň: 96|predajný obal: 1 ks, krabica|rozmer: 75 × 123 × 75 mm|spína: fázový vodič|vonkajšie použitie: nie|záložný akumulátor: neuvádza sa
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
detské clonky: áno|druh: mechanická|funkcia odpočítavania countdown: nie|funkcia zmeny letný/zimný čas: neuvádza sa|krytie: IP20|max. záťaž: 3 680 W|minimálna doba zopnutia: 15 minút|možnosť ručného zapnutia: áno|napätie/prúd: 230 V~/16 A max.|počet programov: neuvádza sa|počet spínaní za deň: 96|predajný obal: 1 ks, krabica|rozmer: 75 × 123 × 75 mm|spína: fázový vodič|vonkajšie použitie: nie|záložný akumulátor: neuvádza sa
| detské clonky | áno |
| druh | mechanická |
| krytie | IP20 |
| max. záťaž | 3 680 W |
| minimálna doba zopnutia | 15 minút |
| možnosť ručného zapnutia | áno |
| napätie/prúd | 230 V~/16 A max. |
| počet programov | neuvádza sa |
| počet spínaní za deň | 96 |
| predajný obal | 1 ks, krabica |
| rozmer | 75 × 123 × 75 mm |
| spína | fázový vodič |
| vonkajšie použitie | nie |
| záložný akumulátor | neuvádza sa |