9,95 €
Časovač – mechanická spínacia zásuvka vonkajšia IP44 detské clonky: áno|druh: mechanická|funkcia odpočítavania countdown: nie|funkcia zmeny letný/zimný čas: neuvádza sa|krytie: IP44|max. záťaž: 3 680 W|minimálna doba zopnutia: 30 minút|možnosť ručného zapnutia: nie|napätie/prúd: 230 V~/16 A max.|počet programov: neuvádza sa|počet spínaní za deň: 48|predajný obal: 1 ks, krabica|rozmer: 58 × 127 × 80 mm|spína: fázový vodič|vonkajšie použitie: […] zobraziť celý popis
detské clonky: áno|druh: mechanická|funkcia odpočítavania countdown: nie|funkcia zmeny letný/zimný čas: neuvádza sa|krytie: IP44|max. záťaž: 3 680 W|minimálna doba zopnutia: 30 minút|možnosť ručného zapnutia: nie|napätie/prúd: 230 V~/16 A max.|počet programov: neuvádza sa|počet spínaní za deň: 48|predajný obal: 1 ks, krabica|rozmer: 58 × 127 × 80 mm|spína: fázový vodič|vonkajšie použitie: áno|záložný akumulátor: neuvádza sa
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
detské clonky: áno|druh: mechanická|funkcia odpočítavania countdown: nie|funkcia zmeny letný/zimný čas: neuvádza sa|krytie: IP44|max. záťaž: 3 680 W|minimálna doba zopnutia: 30 minút|možnosť ručného zapnutia: nie|napätie/prúd: 230 V~/16 A max.|počet programov: neuvádza sa|počet spínaní za deň: 48|predajný obal: 1 ks, krabica|rozmer: 58 × 127 × 80 mm|spína: fázový vodič|vonkajšie použitie: áno|záložný akumulátor: neuvádza sa
| detské clonky | áno |
| druh | mechanická |
| funkcia zmeny letný/zimný čas | neuvádza sa |
| krytie | IP44 |
| max. záťaž | 3 680 W |
| minimálna doba zopnutia | 30 minút |
| možnosť ručného zapnutia | nie |
| napätie/prúd | 230 V~/16 A max. |
| počet programov | neuvádza sa |
| počet spínaní za deň | 48 |
| predajný obal | 1 ks, krabica |
| rozmer | 58 × 127 × 80 mm |
| spína | fázový vodič |
| vonkajšie použitie | áno |
| záložný akumulátor | neuvádza sa |