23,50 €
COB LED + LED nabíj. prac. svietidlo P4531, 400 lm, 2000 mAh batérie súčasťou balenia: áno|doba nabíjania: 3 h|doba svietenia: 3–8,5 h|doba svietenia detail: COB LED 100 % – 3 h, COB LED 50 % – 8,5 h, LED 100 % – 7,5 h|dosvit: COB LED 100 % – 30 m, COB LED 50 % […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 1450000280
Kategórie: LED pracovné svietidláSvietidlá
batérie súčasťou balenia: áno|doba nabíjania: 3 h|doba svietenia: 3–8,5 h|doba svietenia detail: COB LED 100 % – 3 h, COB LED 50 % – 8,5 h, LED 100 % – 7,5 h|dosvit: COB LED 100 % – 30 m, COB LED 50 % – 15 m, LED 100 % – 40 m|farba: čierno-zelená|fokus: nie|hmotnosť: 196 g|LED indikácia nabíjania: áno|LED indikácia stavu akumulátora: áno|materiál: plast + guma|maximálny dosvit: 40 m|maximálny svetelný tok: 400 lm|nabíjací: áno|napájanie: Li-Ion akupack|nárazuvzdornosť: áno|počet režimov svietenia: 3|predajný obal: 1 ks, krabica|príslušenstvo: USB kábel|režimy: COB LED 100 %, COB LED 50 %, LED 100 %|rozmer: 52 × 32 × 165 mm|špeciálna funkcia: funkcia rýchleho vypnutia, funkcia ochrany batérie|svetelný tok: COB LED 100 % – 400 lm, COB LED 50 % – 120 lm, LED 100 % – 120 lm|typ batérie: 2 000 mAh/3,7 V|typ napájacieho konektoru: USB C|vodeodolná: áno (IP43)|vybavenie: otočná rukoväť, klip, 1× hák, 1× magnet|záručná doba: 2 roky|zdroj svetla: COB LED + LED|značka: EMOS
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
batérie súčasťou balenia: áno|doba nabíjania: 3 h|doba svietenia: 3–8,5 h|doba svietenia detail: COB LED 100 % – 3 h, COB LED 50 % – 8,5 h, LED 100 % – 7,5 h|dosvit: COB LED 100 % – 30 m, COB LED 50 % – 15 m, LED 100 % – 40 m|farba: čierno-zelená|fokus: nie|hmotnosť: 196 g|LED indikácia nabíjania: áno|LED indikácia stavu akumulátora: áno|materiál: plast + guma|maximálny dosvit: 40 m|maximálny svetelný tok: 400 lm|nabíjací: áno|napájanie: Li-Ion akupack|nárazuvzdornosť: áno|počet režimov svietenia: 3|predajný obal: 1 ks, krabica|príslušenstvo: USB kábel|režimy: COB LED 100 %, COB LED 50 %, LED 100 %|rozmer: 52 × 32 × 165 mm|špeciálna funkcia: funkcia rýchleho vypnutia, funkcia ochrany batérie|svetelný tok: COB LED 100 % – 400 lm, COB LED 50 % – 120 lm, LED 100 % – 120 lm|typ batérie: 2 000 mAh/3,7 V|typ napájacieho konektoru: USB C|vodeodolná: áno (IP43)|vybavenie: otočná rukoväť, klip, 1× hák, 1× magnet|záručná doba: 2 roky|zdroj svetla: COB LED + LED|značka: EMOS
| batérie súčasťou balenia | áno |
| doba nabíjania | 3 h |
| doba svietenia | 3–8,5 h |
| doba svietenia detail | COB LED 100 % – 3 h, COB LED 50 % – 8,5 h, LED 100 % – 7,5 h |
| dosvit | COB LED 100 % – 30 m, COB LED 50 % – 15 m, LED 100 % – 40 m |
| farba | čierno-zelená |
| fokus | nie |
| hmotnosť | 196 g |
| LED indikácia nabíjania | áno |
| materiál | plast + guma |
| maximálny dosvit | 40 m |
| maximálny svetelný tok | 400 lm |
| nabíjací | áno |
| napájanie | Li-Ion akupack |
| nárazuvzdornosť | áno |
| počet režimov svietenia | 3 |
| predajný obal | 1 ks, krabica |
| príslušenstvo | USB kábel |
| režimy | COB LED 100 %, COB LED 50 %, LED 100 % |
| rozmer | 52 × 32 × 165 mm |
| špeciálna funkcia | funkcia rýchleho vypnutia, funkcia ochrany batérie |
| svetelný tok | COB LED 100 % – 400 lm, COB LED 50 % – 120 lm, LED 100 % – 120 lm |
| typ batérie | 2 000 mAh/3,7 V |
| typ napájacieho konektoru | USB C |