13,95 €
COB LED pracovné svietidlo P4113, 700 lm, 4× AA batérie súčasťou balenia: nie|doba nabíjania: neuvádza sa|doba svietenia: 8–14 h|doba svietenia detail: #|dosvit: COB LED 35 % – 20 m, COB LED 60 % – 25 m, COB 100 % – 35 m|farba: čierno-oranžová|fokus: nie|hmotnosť: 165 g|LED indikácia nabíjania: neuvádza sa|LED indikácia stavu akumulátora: neuvádza sa|materiál: […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 1440814200
Kategórie: LED pracovné svietidláSvietidlá
batérie súčasťou balenia: nie|doba nabíjania: neuvádza sa|doba svietenia: 8–14 h|doba svietenia detail: #|dosvit: COB LED 35 % – 20 m, COB LED 60 % – 25 m, COB 100 % – 35 m|farba: čierno-oranžová|fokus: nie|hmotnosť: 165 g|LED indikácia nabíjania: neuvádza sa|LED indikácia stavu akumulátora: neuvádza sa|materiál: plast|maximálny dosvit: 35 m|maximálny svetelný tok: 700 lm|nabíjací: nie|napájanie: 4× AA|nárazuvzdornosť: áno|počet režimov svietenia: 3|predajný obal: 1 ks, papierová krabička|príslušenstvo: neuvádza sa|režimy: COB LED 35 %, COB LED 60 %, COB 100 %|rozmer: 145 ×105 × 35 mm|špeciálna funkcia: funkcia rýchleho vypnutia|svetelný tok: COB LED 35 % – 250 lm, COB LED 60 % – 400 lm, COB 100 % – 700 lm|typ batérie: LR6 (1,5 V)|typ napájacieho konektoru: neuvádza sa|vodeodolná: áno (IP43)|vybavenie: otočná rukoväť|záručná doba: 2 roky|zdroj svetla: COB LED|značka: EMOS
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
batérie súčasťou balenia: nie|doba nabíjania: neuvádza sa|doba svietenia: 8–14 h|doba svietenia detail: #|dosvit: COB LED 35 % – 20 m, COB LED 60 % – 25 m, COB 100 % – 35 m|farba: čierno-oranžová|fokus: nie|hmotnosť: 165 g|LED indikácia nabíjania: neuvádza sa|LED indikácia stavu akumulátora: neuvádza sa|materiál: plast|maximálny dosvit: 35 m|maximálny svetelný tok: 700 lm|nabíjací: nie|napájanie: 4× AA|nárazuvzdornosť: áno|počet režimov svietenia: 3|predajný obal: 1 ks, papierová krabička|príslušenstvo: neuvádza sa|režimy: COB LED 35 %, COB LED 60 %, COB 100 %|rozmer: 145 ×105 × 35 mm|špeciálna funkcia: funkcia rýchleho vypnutia|svetelný tok: COB LED 35 % – 250 lm, COB LED 60 % – 400 lm, COB 100 % – 700 lm|typ batérie: LR6 (1,5 V)|typ napájacieho konektoru: neuvádza sa|vodeodolná: áno (IP43)|vybavenie: otočná rukoväť|záručná doba: 2 roky|zdroj svetla: COB LED|značka: EMOS
| batérie súčasťou balenia | nie |
| doba nabíjania | neuvádza sa |
| doba svietenia | 8–14 h |
| doba svietenia detail | # |
| dosvit | COB LED 35 % – 20 m, COB LED 60 % – 25 m, COB 100 % – 35 m |
| farba | čierno-oranžová |
| fokus | nie |
| hmotnosť | 165 g |
| LED indikácia nabíjania | neuvádza sa |
| materiál | plast |
| maximálny dosvit | 35 m |
| maximálny svetelný tok | 700 lm |
| nabíjací | nie |
| napájanie | 4× AA |
| nárazuvzdornosť | áno |
| počet režimov svietenia | 3 |
| predajný obal | 1 ks, papierová krabička |
| príslušenstvo | neuvádza sa |
| režimy | COB LED 35 %, COB LED 60 %, COB 100 % |
| rozmer | 145 ×105 × 35 mm |
| špeciálna funkcia | funkcia rýchleho vypnutia |
| svetelný tok | COB LED 35 % – 250 lm, COB LED 60 % – 400 lm, COB 100 % – 700 lm |
| typ batérie | LR6 (1,5 V) |
| typ napájacieho konektoru | neuvádza sa |