6,50 €
COB LED ručné kovové svietidlo P4704, 100 lm, 3× AAA batérie súčasťou balenia: nie|doba nabíjania: neuvádza sa|doba svietenia: 28 h|doba svietenia detail: COB LED 100 % – 28 h|dosvit: COB LED 100 % – 20 m|farba: čierna|fokus: nie|hmotnosť: neuvádza sa|LED indikácia nabíjania: neuvádza sa|LED indikácia stavu akumulátora: neuvádza sa|materiál: hliník|maximálny dosvit: 20 m|maximálny svetelný tok: […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 1440813150
Kategórie: Ručné svietidláSvietidlá
batérie súčasťou balenia: nie|doba nabíjania: neuvádza sa|doba svietenia: 28 h|doba svietenia detail: COB LED 100 % – 28 h|dosvit: COB LED 100 % – 20 m|farba: čierna|fokus: nie|hmotnosť: neuvádza sa|LED indikácia nabíjania: neuvádza sa|LED indikácia stavu akumulátora: neuvádza sa|materiál: hliník|maximálny dosvit: 20 m|maximálny svetelný tok: 100 lm|nabíjací: nie|napájanie: 3× AAA|nárazuvzdornosť: áno|počet režimov svietenia: 1|predajný obal: 1 ks, blister|príslušenstvo: neuvádza sa|režimy: COB LED 100 %|rozmer: 102 × 28 × 28 mm|špeciálna funkcia: neuvádza sa|svetelný tok: COB LED 100 % – 100 lm|typ batérie: LR03 (1,5 V)|typ napájacieho konektoru: neuvádza sa|vodeodolná: áno (IP43)|vybavenie: pútko|záručná doba: 2 roky|zdroj svetla: COB LED|značka: EMOS
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
batérie súčasťou balenia: nie|doba nabíjania: neuvádza sa|doba svietenia: 28 h|doba svietenia detail: COB LED 100 % – 28 h|dosvit: COB LED 100 % – 20 m|farba: čierna|fokus: nie|hmotnosť: neuvádza sa|LED indikácia nabíjania: neuvádza sa|LED indikácia stavu akumulátora: neuvádza sa|materiál: hliník|maximálny dosvit: 20 m|maximálny svetelný tok: 100 lm|nabíjací: nie|napájanie: 3× AAA|nárazuvzdornosť: áno|počet režimov svietenia: 1|predajný obal: 1 ks, blister|príslušenstvo: neuvádza sa|režimy: COB LED 100 %|rozmer: 102 × 28 × 28 mm|špeciálna funkcia: neuvádza sa|svetelný tok: COB LED 100 % – 100 lm|typ batérie: LR03 (1,5 V)|typ napájacieho konektoru: neuvádza sa|vodeodolná: áno (IP43)|vybavenie: pútko|záručná doba: 2 roky|zdroj svetla: COB LED|značka: EMOS
| batérie súčasťou balenia | nie |
| doba nabíjania | neuvádza sa |
| doba svietenia | 28 h |
| doba svietenia detail | COB LED 100 % – 28 h |
| dosvit | COB LED 100 % – 20 m |
| farba | čierna |
| fokus | nie |
| hmotnosť | neuvádza sa |
| LED indikácia nabíjania | neuvádza sa |
| materiál | hliník |
| maximálny dosvit | 20 m |
| maximálny svetelný tok | 100 lm |
| nabíjací | nie |
| napájanie | 3× AAA |
| nárazuvzdornosť | áno |
| počet režimov svietenia | 1 |
| predajný obal | 1 ks, blister |
| príslušenstvo | neuvádza sa |
| režimy | COB LED 100 % |
| rozmer | 102 × 28 × 28 mm |
| špeciálna funkcia | neuvádza sa |
| svetelný tok | COB LED 100 % – 100 lm |
| typ batérie | LR03 (1,5 V) |
| typ napájacieho konektoru | neuvádza sa |