23,90 €
CREE + COB LED ručné svietidlo GP C33, 180 lm, 2× AA, fokus batérie súčasťou balenia: áno|doba nabíjania: nenabíjacie|doba svietenia: 2–20 h|doba svietenia detail: CREE LED 100 % – 2,5 h, CREE LED 20 % – 20 h, COB LED – 2 h|dosvit: neuvádza sa|farba: čierna|fokus: áno|hmotnosť: 128 g|LED indikácia nabíjania: nie|LED indikácia stavu akumulátora: […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 1451703300
Kategórie: Ručné svietidláSvietidlá
batérie súčasťou balenia: áno|doba nabíjania: nenabíjacie|doba svietenia: 2–20 h|doba svietenia detail: CREE LED 100 % – 2,5 h, CREE LED 20 % – 20 h, COB LED – 2 h|dosvit: neuvádza sa|farba: čierna|fokus: áno|hmotnosť: 128 g|LED indikácia nabíjania: nie|LED indikácia stavu akumulátora: nie|materiál: hliník|maximálny dosvit: 100 m|maximálny svetelný tok: 180 lm|nabíjací: nie|napájanie: 2× AA|nárazuvzdornosť: 1 m|počet režimov svietenia: 3|predajný obal: 1 ks, blister|príslušenstvo: neuvádza sa|režimy: CREE LED 100 %, CREE LED 20 %, COB LED|rozmer: 26 × 165 mm|špeciálna funkcia: multifunkčný vypínač|svetelný tok: CREE LED 100 % – 150 lm, CREE LED 20 % – 30 lm, COB LED – 180 lm|typ batérie: LR6 (1,5 V)|typ napájacieho konektoru: neuvádza sa|vodeodolná: IPX4|vybavenie: magnet, kovová spona|záručná doba: 2 roky|zdroj svetla: COB LED + CREE SMD LED|značka: GP
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
batérie súčasťou balenia: áno|doba nabíjania: nenabíjacie|doba svietenia: 2–20 h|doba svietenia detail: CREE LED 100 % – 2,5 h, CREE LED 20 % – 20 h, COB LED – 2 h|dosvit: neuvádza sa|farba: čierna|fokus: áno|hmotnosť: 128 g|LED indikácia nabíjania: nie|LED indikácia stavu akumulátora: nie|materiál: hliník|maximálny dosvit: 100 m|maximálny svetelný tok: 180 lm|nabíjací: nie|napájanie: 2× AA|nárazuvzdornosť: 1 m|počet režimov svietenia: 3|predajný obal: 1 ks, blister|príslušenstvo: neuvádza sa|režimy: CREE LED 100 %, CREE LED 20 %, COB LED|rozmer: 26 × 165 mm|špeciálna funkcia: multifunkčný vypínač|svetelný tok: CREE LED 100 % – 150 lm, CREE LED 20 % – 30 lm, COB LED – 180 lm|typ batérie: LR6 (1,5 V)|typ napájacieho konektoru: neuvádza sa|vodeodolná: IPX4|vybavenie: magnet, kovová spona|záručná doba: 2 roky|zdroj svetla: COB LED + CREE SMD LED|značka: GP
| batérie súčasťou balenia | áno |
| doba nabíjania | nenabíjacie |
| doba svietenia | 2–20 h |
| doba svietenia detail | CREE LED 100 % – 2,5 h, CREE LED 20 % – 20 h, COB LED – 2 h |
| dosvit | neuvádza sa |
| farba | čierna |
| fokus | áno |
| hmotnosť | 128 g |
| LED indikácia nabíjania | nie |
| materiál | hliník |
| maximálny dosvit | 100 m |
| maximálny svetelný tok | 180 lm |
| nabíjací | nie |
| napájanie | 2× AA |
| nárazuvzdornosť | 1 m |
| počet režimov svietenia | 3 |
| predajný obal | 1 ks, blister |
| príslušenstvo | neuvádza sa |
| režimy | CREE LED 100 %, CREE LED 20 %, COB LED |
| rozmer | 26 × 165 mm |
| špeciálna funkcia | multifunkčný vypínač |
| svetelný tok | CREE LED 100 % – 150 lm, CREE LED 20 % – 30 lm, COB LED – 180 lm |
| typ batérie | LR6 (1,5 V) |
| typ napájacieho konektoru | neuvádza sa |