22,50 €
CREE LED + COB LED čelovka P3531, 330 lm, 65m, 3× AAA barva: sivá|batérie súčasťou balenia: 1× CR2032|doba nabíjania: neuvádza sa|doba svietenia: 18–72 h|doba svietenia detail: COB LED + CREE LED 100 % – 36 h, CREE LED 100 % – 48 h, CREE LED 50 % – 72 h, COB LED 100 % – […] zobraziť celý popis
barva: sivá|batérie súčasťou balenia: 1× CR2032|doba nabíjania: neuvádza sa|doba svietenia: 18–72 h|doba svietenia detail: COB LED + CREE LED 100 % – 36 h, CREE LED 100 % – 48 h, CREE LED 50 % – 72 h, COB LED 100 % – 18 h|dosvit: COB LED + CREE LED 100 % – 65 m, CREE LED 100 % – 65 m, CREE LED 50 % – 38 m, COB LED 100 % – 16 m|fokus: nie|hmotnosť: 80 g/115 g|LED indikácia nabíjania: neuvádza sa|LED indikácia stavu akumulátora: neuvádza sa|materiál: ABS plast|maximálny dosvit: 65 m|maximálny svetelný tok: 330 lm|nabíjací: nie|napájanie: 3× AAA + 1× CR2032|nárazuvzdornosť: áno|počet režimov svietenia: 7|predajný obal: 1 ks, papierový blister|príslušenstvo: háčiky na helmu|reflexný pásik: áno|režimy: COB LED + CREE LED 100 %, CREE LED 100 %, CREE LED 50 %, CREE LED – blikanie, COB LED – biela, COB LED – zelená, COB LED – červená|rozmer: 65 × 32 × 39 mm|špeciálna funkcia: funkcia rýchleho vypnutia|svetelný tok: COB LED + CREE LED 100 % – 330 lm, CREE LED 100 % – 205 lm, CREE LED 50 % – 70 lm, COB LED 100 % – 110 lm|typ batérie: LR03 (1,5 V) + CR2032 (3 V)|typ napájacieho konektoru: neuvádza sa|uhol vyžarovania: 25°/110°|vodeodolná: áno (IP44)|vybavenie: zadné červené LED svetlo, píšťalka, háčik|záručná doba: 2 roky|zdroj svetla: CREE LED + COB LED (zelená, červená) + červená LED (zadnej svetlo)|značka: EMOS
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
barva: sivá|batérie súčasťou balenia: 1× CR2032|doba nabíjania: neuvádza sa|doba svietenia: 18–72 h|doba svietenia detail: COB LED + CREE LED 100 % – 36 h, CREE LED 100 % – 48 h, CREE LED 50 % – 72 h, COB LED 100 % – 18 h|dosvit: COB LED + CREE LED 100 % – 65 m, CREE LED 100 % – 65 m, CREE LED 50 % – 38 m, COB LED 100 % – 16 m|fokus: nie|hmotnosť: 80 g/115 g|LED indikácia nabíjania: neuvádza sa|LED indikácia stavu akumulátora: neuvádza sa|materiál: ABS plast|maximálny dosvit: 65 m|maximálny svetelný tok: 330 lm|nabíjací: nie|napájanie: 3× AAA + 1× CR2032|nárazuvzdornosť: áno|počet režimov svietenia: 7|predajný obal: 1 ks, papierový blister|príslušenstvo: háčiky na helmu|reflexný pásik: áno|režimy: COB LED + CREE LED 100 %, CREE LED 100 %, CREE LED 50 %, CREE LED – blikanie, COB LED – biela, COB LED – zelená, COB LED – červená|rozmer: 65 × 32 × 39 mm|špeciálna funkcia: funkcia rýchleho vypnutia|svetelný tok: COB LED + CREE LED 100 % – 330 lm, CREE LED 100 % – 205 lm, CREE LED 50 % – 70 lm, COB LED 100 % – 110 lm|typ batérie: LR03 (1,5 V) + CR2032 (3 V)|typ napájacieho konektoru: neuvádza sa|uhol vyžarovania: 25°/110°|vodeodolná: áno (IP44)|vybavenie: zadné červené LED svetlo, píšťalka, háčik|záručná doba: 2 roky|zdroj svetla: CREE LED + COB LED (zelená, červená) + červená LED (zadnej svetlo)|značka: EMOS
| barva | sivá |
| batérie súčasťou balenia | 1× CR2032 |
| doba nabíjania | neuvádza sa |
| doba svietenia | 18–72 h |
| doba svietenia detail | COB LED + CREE LED 100 % – 36 h, CREE LED 100 % – 48 h, CREE LED 50 % – 72 h, COB LED 100 % – 18 h |
| dosvit | COB LED + CREE LED 100 % – 65 m, CREE LED 100 % – 65 m, CREE LED 50 % – 38 m, COB LED 100 % – 16 m |
| fokus | nie |
| hmotnosť | 80 g/115 g |
| LED indikácia nabíjania | neuvádza sa |
| materiál | ABS plast |
| maximálny dosvit | 65 m |
| maximálny svetelný tok | 330 lm |
| nabíjací | nie |
| napájanie | 3× AAA + 1× CR2032 |
| nárazuvzdornosť | áno |
| počet režimov svietenia | 7 |
| predajný obal | 1 ks, papierový blister |
| príslušenstvo | háčiky na helmu |
| reflexný pásik | áno |
| režimy | COB LED + CREE LED 100 %, CREE LED 100 %, CREE LED 50 %, CREE LED – blikanie, COB LED – biela, COB LED – zelená, COB LED – červená |
| rozmer | 65 × 32 × 39 mm |
| špeciálna funkcia | funkcia rýchleho vypnutia |
| svetelný tok | COB LED + CREE LED 100 % – 330 lm, CREE LED 100 % – 205 lm, CREE LED 50 % – 70 lm, COB LED 100 % – 110 lm |
| typ batérie | LR03 (1,5 V) + CR2032 (3 V) |