36,00 €
CREE LED kovové svietidlo Ultibright 70, 340lm, 3xAAA batérie súčasťou balenia: nie|doba nabíjania: neuvádza sa|doba svietenia: 3–5,5 h|doba svietenia detail: CREE LED 100 % – 3 h, CREE LED 50 % – 5,5 h|dosvit: CREE LED 100 % – 200 m, CREE LED 50 % – 130 m|farba: sivá|fokus: ano (skrutkovacie)|hmotnosť: 112 g|LED indikácia nabíjania: […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 1440013123
Kategórie: Ručné svietidláSvietidlá
batérie súčasťou balenia: nie|doba nabíjania: neuvádza sa|doba svietenia: 3–5,5 h|doba svietenia detail: CREE LED 100 % – 3 h, CREE LED 50 % – 5,5 h|dosvit: CREE LED 100 % – 200 m, CREE LED 50 % – 130 m|farba: sivá|fokus: ano (skrutkovacie)|hmotnosť: 112 g|LED indikácia nabíjania: neuvádza sa|LED indikácia stavu akumulátora: neuvádza sa|materiál: hliník|maximálny dosvit: 200 m|maximálny svetelný tok: 340 lm|nabíjací: nie|napájanie: 3× AAA|nárazuvzdornosť: áno|počet režimov svietenia: 2|predajný obal: 1 ks, krabica|príslušenstvo: neuvádza sa|režimy: CREE LED 100 %, CREE LED 50 %|rozmer: 123 × 34 × 34 mm|špeciálna funkcia: neuvádza sa|svetelný tok: CREE LED 100 % – 340 lm, CREE LED 50 % – 160 lm|typ batérie: LR03 (1,5 V)|typ napájacieho konektoru: neuvádza sa|vodeodolná: ano (IP65)|vybavenie: klip, pútko|záručná doba: 3 roky|zdroj svetla: CREE LED|značka: EMOS
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
batérie súčasťou balenia: nie|doba nabíjania: neuvádza sa|doba svietenia: 3–5,5 h|doba svietenia detail: CREE LED 100 % – 3 h, CREE LED 50 % – 5,5 h|dosvit: CREE LED 100 % – 200 m, CREE LED 50 % – 130 m|farba: sivá|fokus: ano (skrutkovacie)|hmotnosť: 112 g|LED indikácia nabíjania: neuvádza sa|LED indikácia stavu akumulátora: neuvádza sa|materiál: hliník|maximálny dosvit: 200 m|maximálny svetelný tok: 340 lm|nabíjací: nie|napájanie: 3× AAA|nárazuvzdornosť: áno|počet režimov svietenia: 2|predajný obal: 1 ks, krabica|príslušenstvo: neuvádza sa|režimy: CREE LED 100 %, CREE LED 50 %|rozmer: 123 × 34 × 34 mm|špeciálna funkcia: neuvádza sa|svetelný tok: CREE LED 100 % – 340 lm, CREE LED 50 % – 160 lm|typ batérie: LR03 (1,5 V)|typ napájacieho konektoru: neuvádza sa|vodeodolná: ano (IP65)|vybavenie: klip, pútko|záručná doba: 3 roky|zdroj svetla: CREE LED|značka: EMOS
| batérie súčasťou balenia | nie |
| doba nabíjania | neuvádza sa |
| doba svietenia | 3–5,5 h |
| doba svietenia detail | CREE LED 100 % – 3 h, CREE LED 50 % – 5,5 h |
| dosvit | CREE LED 100 % – 200 m, CREE LED 50 % – 130 m |
| farba | sivá |
| fokus | ano (skrutkovacie) |
| hmotnosť | 112 g |
| LED indikácia nabíjania | neuvádza sa |
| materiál | hliník |
| maximálny dosvit | 200 m |
| maximálny svetelný tok | 340 lm |
| nabíjací | nie |
| napájanie | 3× AAA |
| nárazuvzdornosť | áno |
| počet režimov svietenia | 2 |
| predajný obal | 1 ks, krabica |
| príslušenstvo | neuvádza sa |
| režimy | CREE LED 100 %, CREE LED 50 % |
| rozmer | 123 × 34 × 34 mm |
| špeciálna funkcia | neuvádza sa |
| svetelný tok | CREE LED 100 % – 340 lm, CREE LED 50 % – 160 lm |
| typ batérie | LR03 (1,5 V) |
| typ napájacieho konektoru | neuvádza sa |