42,50 €
CREE LED nabíj. svietidlo GP CR41, 650 lm, 2600 mAh, fokus batérie súčasťou balenia: áno|doba nabíjania: 3 h|doba svietenia: 5,5–40 h|doba svietenia detail: 100 % – 5,5 h, 35 % – 8,5 h, 5 % – 40 h|dosvit: neuvádza sa|farba: čierna|fokus: áno|hmotnosť: 179 g|LED indikácia nabíjania: áno|LED indikácia stavu akumulátora: nie|materiál: hliník|maximálny dosvit: 135 m|maximálny […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 1451704100
Kategórie: Ručné svietidláSvietidlá
batérie súčasťou balenia: áno|doba nabíjania: 3 h|doba svietenia: 5,5–40 h|doba svietenia detail: 100 % – 5,5 h, 35 % – 8,5 h, 5 % – 40 h|dosvit: neuvádza sa|farba: čierna|fokus: áno|hmotnosť: 179 g|LED indikácia nabíjania: áno|LED indikácia stavu akumulátora: nie|materiál: hliník|maximálny dosvit: 135 m|maximálny svetelný tok: 650 lm|nabíjací: áno|napájanie: Li-Ion|nárazuvzdornosť: 1 m|počet režimov svietenia: 4|predajný obal: 1 ks, papierová krabička|príslušenstvo: neuvádza sa|režimy: 100 %, 35 %, 5 %, SOS|rozmer: 33 × 136 mm|špeciálna funkcia: multifunkčný vypínač|svetelný tok: 100 % – 650 lm, 35 % – 200 lm, 5 % – 30 lm|typ batérie: 18650/3,7 V/2 550 mAh|typ napájacieho konektoru: micro USB|vodeodolná: IPX7|vybavenie: textilné pútko|záručná doba: 2 roky|zdroj svetla: CREE SMD LED|značka: GP
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
batérie súčasťou balenia: áno|doba nabíjania: 3 h|doba svietenia: 5,5–40 h|doba svietenia detail: 100 % – 5,5 h, 35 % – 8,5 h, 5 % – 40 h|dosvit: neuvádza sa|farba: čierna|fokus: áno|hmotnosť: 179 g|LED indikácia nabíjania: áno|LED indikácia stavu akumulátora: nie|materiál: hliník|maximálny dosvit: 135 m|maximálny svetelný tok: 650 lm|nabíjací: áno|napájanie: Li-Ion|nárazuvzdornosť: 1 m|počet režimov svietenia: 4|predajný obal: 1 ks, papierová krabička|príslušenstvo: neuvádza sa|režimy: 100 %, 35 %, 5 %, SOS|rozmer: 33 × 136 mm|špeciálna funkcia: multifunkčný vypínač|svetelný tok: 100 % – 650 lm, 35 % – 200 lm, 5 % – 30 lm|typ batérie: 18650/3,7 V/2 550 mAh|typ napájacieho konektoru: micro USB|vodeodolná: IPX7|vybavenie: textilné pútko|záručná doba: 2 roky|zdroj svetla: CREE SMD LED|značka: GP
| batérie súčasťou balenia | áno |
| doba nabíjania | 3 h |
| doba svietenia | 5,5–40 h |
| doba svietenia detail | 100 % – 5,5 h, 35 % – 8,5 h, 5 % – 40 h |
| dosvit | neuvádza sa |
| farba | čierna |
| fokus | áno |
| hmotnosť | 179 g |
| LED indikácia nabíjania | áno |
| materiál | hliník |
| maximálny dosvit | 135 m |
| maximálny svetelný tok | 650 lm |
| nabíjací | áno |
| napájanie | Li-Ion |
| nárazuvzdornosť | 1 m |
| počet režimov svietenia | 4 |
| predajný obal | 1 ks, papierová krabička |
| príslušenstvo | neuvádza sa |
| režimy | 100 %, 35 %, 5 %, SOS |
| rozmer | 33 × 136 mm |
| špeciálna funkcia | multifunkčný vypínač |
| svetelný tok | 100 % – 650 lm, 35 % – 200 lm, 5 % – 30 lm |
| typ batérie | 18650/3,7 V/2 550 mAh |
| typ napájacieho konektoru | micro USB |