56,50 €
CREE LED nabíjacia čelovka GP Xplor PHR16, 300 lm barva: šedo-oranžová|batérie súčasťou balenia: áno|doba nabíjania: neuvádza sa|doba svietenia: 60 s – 45 h|doba svietenia detail: TURBO – 60 s/1,5 h, 3 % – 45 h, 25 % – 7 h, 100 % – 3 h, červená: 50 % – 7 h, 100 % – 3,5 […] zobraziť celý popis
barva: šedo-oranžová|batérie súčasťou balenia: áno|doba nabíjania: neuvádza sa|doba svietenia: 60 s – 45 h|doba svietenia detail: TURBO – 60 s/1,5 h, 3 % – 45 h, 25 % – 7 h, 100 % – 3 h, červená: 50 % – 7 h, 100 % – 3,5 h|dosvit: TURBO – 50 m, 3 % – 5 m, 25 % – 20 m, 100 % – 35 m, červená: 50 % – 4 m, 100 % – 5 m|fokus: nie|hmotnosť: 44 g|LED indikácia nabíjania: áno|LED indikácia stavu akumulátora: áno|materiál: PC + ABS plast|maximálny dosvit: 50 m|maximálny svetelný tok: 300 lm|nabíjací: áno|napájanie: Li-Po|nárazuvzdornosť: 1 m|počet režimov svietenia: 9|predajný obal: 1 ks, papierová krabička|príslušenstvo: USB-C kábel|reflexný pásik: áno|režimy: TURBO, 3 %, 25 %, 100 %, SOS, maják, červená: 50 %, 100 %, bliká|rozmer: 56 × 38 × 34 mm|špeciálna funkcia: bezpečnostný režim zablokovanie tlačidiel|svetelný tok: TURBO – 300 lm, 3 % – 5 lm, 25 % – 40 lm, 100 % – 170 lm, červená: 50 % – 5 lm, 100 % – 10 lm|typ batérie: Li-Po 800 mAh|typ napájacieho konektoru: USB-C|uhol vyžarovania: 100°|vodeodolná: IPX6|vybavenie: neuvádza sa|záručná doba: 3 roky|zdroj svetla: 2× CREE SMD LED|značka: GP
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
barva: šedo-oranžová|batérie súčasťou balenia: áno|doba nabíjania: neuvádza sa|doba svietenia: 60 s – 45 h|doba svietenia detail: TURBO – 60 s/1,5 h, 3 % – 45 h, 25 % – 7 h, 100 % – 3 h, červená: 50 % – 7 h, 100 % – 3,5 h|dosvit: TURBO – 50 m, 3 % – 5 m, 25 % – 20 m, 100 % – 35 m, červená: 50 % – 4 m, 100 % – 5 m|fokus: nie|hmotnosť: 44 g|LED indikácia nabíjania: áno|LED indikácia stavu akumulátora: áno|materiál: PC + ABS plast|maximálny dosvit: 50 m|maximálny svetelný tok: 300 lm|nabíjací: áno|napájanie: Li-Po|nárazuvzdornosť: 1 m|počet režimov svietenia: 9|predajný obal: 1 ks, papierová krabička|príslušenstvo: USB-C kábel|reflexný pásik: áno|režimy: TURBO, 3 %, 25 %, 100 %, SOS, maják, červená: 50 %, 100 %, bliká|rozmer: 56 × 38 × 34 mm|špeciálna funkcia: bezpečnostný režim zablokovanie tlačidiel|svetelný tok: TURBO – 300 lm, 3 % – 5 lm, 25 % – 40 lm, 100 % – 170 lm, červená: 50 % – 5 lm, 100 % – 10 lm|typ batérie: Li-Po 800 mAh|typ napájacieho konektoru: USB-C|uhol vyžarovania: 100°|vodeodolná: IPX6|vybavenie: neuvádza sa|záručná doba: 3 roky|zdroj svetla: 2× CREE SMD LED|značka: GP
| barva | šedo-oranžová |
| batérie súčasťou balenia | áno |
| doba nabíjania | neuvádza sa |
| doba svietenia | 60 s – 45 h |
| doba svietenia detail | TURBO – 60 s/1,5 h, 3 % – 45 h, 25 % – 7 h, 100 % – 3 h, červená: 50 % – 7 h, 100 % – 3,5 h |
| dosvit | TURBO – 50 m, 3 % – 5 m, 25 % – 20 m, 100 % – 35 m, červená: 50 % – 4 m, 100 % – 5 m |
| fokus | nie |
| hmotnosť | 4,4 g |
| LED indikácia nabíjania | áno |
| materiál | PC + ABS plast |
| maximálny dosvit | 50 m |
| maximálny svetelný tok | 300 lm |
| nabíjací | áno |
| napájanie | Li-Po |
| nárazuvzdornosť | 1 m |
| počet režimov svietenia | 9 |
| predajný obal | 1 ks, papierová krabička |
| príslušenstvo | USB-C kábel |
| reflexný pásik | áno |
| režimy | TURBO, 3 %, 25 %, 100 %, SOS, maják, červená: 50 %, 100 %, bliká |
| rozmer | 56 × 38 × 34 mm |
| špeciálna funkcia | bezpečnostný režim zablokovanie tlačidiel |
| svetelný tok | TURBO – 300 lm, 3 % – 5 lm, 25 % – 40 lm, 100 % – 170 lm, červená: 50 % – 5 lm, 100 % – 10 lm |
| typ batérie | Li-Po 800 mAh |