36,90 €
DALI Driver pre LED svietidla CC 1050mA 40W frekvencia: 50/60 Hz|napätie na výstupe: 6–42 V DC|napätie vstupu: 200–240 V AC|príkon: 40 W|prúd na výstupe: 450–1 100 mA|rozmer: 103 × 68 × 30 mm|typ: DALI 2.0, PUSH DIM|určené pre: neuvádza sa|záručná doba: 5 rokov Mena produktu: EUR Cena platí do: 1970-01-01 frekvencia: 50/60 Hz|napätie na výstupe: […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 1560040900
Kategórie: LED panely VEĽKÉSvietidlá
frekvencia: 50/60 Hz|napätie na výstupe: 6–42 V DC|napätie vstupu: 200–240 V AC|príkon: 40 W|prúd na výstupe: 450–1 100 mA|rozmer: 103 × 68 × 30 mm|typ: DALI 2.0, PUSH DIM|určené pre: neuvádza sa|záručná doba: 5 rokov
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
frekvencia: 50/60 Hz|napätie na výstupe: 6–42 V DC|napätie vstupu: 200–240 V AC|príkon: 40 W|prúd na výstupe: 450–1 100 mA|rozmer: 103 × 68 × 30 mm|typ: DALI 2.0, PUSH DIM|určené pre: neuvádza sa|záručná doba: 5 rokov
| frekvencia | 50/60 Hz |
| napätie na výstupe | 6–42 V DC |
| napätie vstupu | 200–240 V AC |
| príkon | 40 W |
| prúd na výstupe | 450–1 100 mA |
| rozmer | 103 × 68 × 30 mm |
| typ | DALI 2.0, PUSH DIM |
| určené pre | neuvádza sa |
| záručná doba | 5 rokov |