8,50 €
Detektor dymu GS536-H01 dosah modulu: neuvádza sa|hlasitosť signalizácie: >85 dB vo vzdialenosti 3 m|krytie: neuvádza sa|možnosť prepojenia s ďalšími detektormi: neuvádza sa|napájanie: 1× 9 V, súčasťou balenia|pamäť poplachov: neuvádza sa|poplachová teplota: –|predajný obal: 1 ks, krabička|prenosová frekvencia: neuvádza sa|prevádzková teplota: 0 °C až 40 °C|prevádzková vlhkosť: 5–95 %|rozmer: 90 × 33 mm|typ detekcie: detektor dymu|typ […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 2104101000
dosah modulu: neuvádza sa|hlasitosť signalizácie: >85 dB vo vzdialenosti 3 m|krytie: neuvádza sa|možnosť prepojenia s ďalšími detektormi: neuvádza sa|napájanie: 1× 9 V, súčasťou balenia|pamäť poplachov: neuvádza sa|poplachová teplota: –|predajný obal: 1 ks, krabička|prenosová frekvencia: neuvádza sa|prevádzková teplota: 0 °C až 40 °C|prevádzková vlhkosť: 5–95 %|rozmer: 90 × 33 mm|typ detekcie: detektor dymu|typ inštalácie: montáž na stenu alebo voľne stojaci|typ signalizácie: optická aj zvuková|určené pre typ: neuvádza sa|životnosť: 10 rokov
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
dosah modulu: neuvádza sa|hlasitosť signalizácie: >85 dB vo vzdialenosti 3 m|krytie: neuvádza sa|možnosť prepojenia s ďalšími detektormi: neuvádza sa|napájanie: 1× 9 V, súčasťou balenia|pamäť poplachov: neuvádza sa|poplachová teplota: –|predajný obal: 1 ks, krabička|prenosová frekvencia: neuvádza sa|prevádzková teplota: 0 °C až 40 °C|prevádzková vlhkosť: 5–95 %|rozmer: 90 × 33 mm|typ detekcie: detektor dymu|typ inštalácie: montáž na stenu alebo voľne stojaci|typ signalizácie: optická aj zvuková|určené pre typ: neuvádza sa|životnosť: 10 rokov
| dosah modulu | neuvádza sa |
| hlasitosť signalizácie | >85 dB vo vzdialenosti 3 m |
| krytie | neuvádza sa |
| napájanie | 1× 9 V (súčasťou balenia) |
| pamäť poplachov | neuvádza sa |
| poplachová teplota | – |
| predajný obal | 1 ks, krabička |
| prenosová frekvencia | neuvádza sa |
| prevádzková teplota | 0 °C až 40 °C |
| prevádzková vlhkosť | 5–95 % |
| rozmer | 90 × 33 mm |
| typ detekcie | detektor dymu |
| typ inštalácie | montáž na stenu alebo voľne stojaci |
| typ signalizácie | optická aj zvuková |
| určené pre typ | neuvádza sa |
| životnosť | 10 rokov |