25,95 €
Detektor dymu GS558 dosah modulu: až 20 m|hlasitosť signalizácie: >85 dB vo vzdialenosti 3 m|krytie: IP20|možnosť prepojenia s ďalšími detektormi: áno, bezdrôtovo|napájanie: 2× 1,5 V AA, súčasťou balenia|pamäť poplachov: neuvádza sa|poplachová teplota: –|predajný obal: 1 ks, krabička|prenosová frekvencia: 433 MHz|prevádzková teplota: 10 °C až 45 °C|prevádzková vlhkosť: 30–95 %|rozmer: 35,5 × 120 × 120 mm|typ […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 2101505000
dosah modulu: až 20 m|hlasitosť signalizácie: >85 dB vo vzdialenosti 3 m|krytie: IP20|možnosť prepojenia s ďalšími detektormi: áno, bezdrôtovo|napájanie: 2× 1,5 V AA, súčasťou balenia|pamäť poplachov: neuvádza sa|poplachová teplota: –|predajný obal: 1 ks, krabička|prenosová frekvencia: 433 MHz|prevádzková teplota: 10 °C až 45 °C|prevádzková vlhkosť: 30–95 %|rozmer: 35,5 × 120 × 120 mm|typ detekcie: detektor dymu|typ inštalácie: montáž na stenu alebo voľne stojaci|typ signalizácie: optická aj zvuková|určené pre typ: neuvádza sa|životnosť: 10 rokov
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
dosah modulu: až 20 m|hlasitosť signalizácie: >85 dB vo vzdialenosti 3 m|krytie: IP20|možnosť prepojenia s ďalšími detektormi: áno, bezdrôtovo|napájanie: 2× 1,5 V AA, súčasťou balenia|pamäť poplachov: neuvádza sa|poplachová teplota: –|predajný obal: 1 ks, krabička|prenosová frekvencia: 433 MHz|prevádzková teplota: 10 °C až 45 °C|prevádzková vlhkosť: 30–95 %|rozmer: 35,5 × 120 × 120 mm|typ detekcie: detektor dymu|typ inštalácie: montáž na stenu alebo voľne stojaci|typ signalizácie: optická aj zvuková|určené pre typ: neuvádza sa|životnosť: 10 rokov
| dosah modulu | až 20 m |
| hlasitosť signalizácie | >85 dB vo vzdialenosti 3 m |
| krytie | IP20 |
| napájanie | 2× 1,5 V AA, súčasťou balenia |
| pamäť poplachov | neuvádza sa |
| poplachová teplota | – |
| predajný obal | 1 ks, krabička |
| prenosová frekvencia | 433 MHz |
| prevádzková teplota | 10 °C až 45 °C |
| prevádzková vlhkosť | 30–95 % |
| rozmer | 35,5 × 120 × 120 mm |
| typ detekcie | detektor dymu |
| typ inštalácie | montáž na stenu alebo voľne stojaci |
| typ signalizácie | optická aj zvuková |
| určené pre typ | neuvádza sa |
| životnosť | 10 rokov |