27,49 €
Detektor dymu TSS890B-HI dosah modulu: neuvádza sa|hlasitosť signalizácie: >85 dB vo vzdialenosti 3 m|krytie: neuvádza sa|možnosť prepojenia s ďalšími detektormi: ano, drôtové (max. 40ks)|napájanie: 230 V AC, záložná batéria: 1x 9V, súčasťou balenia|pamäť poplachov: neuvádza sa|poplachová teplota: –|predajný obal: 1 ks, krabička|prenosová frekvencia: neuvádza sa|prevádzková teplota: 0 °C až 40 °C|prevádzková vlhkosť: 0–93 %|rozmer: 45 […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 2101505006
dosah modulu: neuvádza sa|hlasitosť signalizácie: >85 dB vo vzdialenosti 3 m|krytie: neuvádza sa|možnosť prepojenia s ďalšími detektormi: ano, drôtové (max. 40ks)|napájanie: 230 V AC, záložná batéria: 1x 9V, súčasťou balenia|pamäť poplachov: neuvádza sa|poplachová teplota: –|predajný obal: 1 ks, krabička|prenosová frekvencia: neuvádza sa|prevádzková teplota: 0 °C až 40 °C|prevádzková vlhkosť: 0–93 %|rozmer: 45 × 140 × 140 mm|typ detekcie: detektor dymu|typ inštalácie: montáž na stenu|typ signalizácie: optická aj zvuková|určené pre typ: neuvádza sa|životnosť: 10 rokov
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
dosah modulu: neuvádza sa|hlasitosť signalizácie: >85 dB vo vzdialenosti 3 m|krytie: neuvádza sa|možnosť prepojenia s ďalšími detektormi: ano, drôtové (max. 40ks)|napájanie: 230 V AC, záložná batéria: 1x 9V, súčasťou balenia|pamäť poplachov: neuvádza sa|poplachová teplota: –|predajný obal: 1 ks, krabička|prenosová frekvencia: neuvádza sa|prevádzková teplota: 0 °C až 40 °C|prevádzková vlhkosť: 0–93 %|rozmer: 45 × 140 × 140 mm|typ detekcie: detektor dymu|typ inštalácie: montáž na stenu|typ signalizácie: optická aj zvuková|určené pre typ: neuvádza sa|životnosť: 10 rokov
| dosah modulu | neuvádza sa |
| hlasitosť signalizácie | >85 dB vo vzdialenosti 3 m |
| krytie | neuvádza sa |
| napájanie | 230 V AC, záložná batéria: 1x 9V, súčasťou balenia |
| pamäť poplachov | neuvádza sa |
| poplachová teplota | – |
| predajný obal | 1 ks, krabička |
| prenosová frekvencia | neuvádza sa |
| prevádzková teplota | 0 °C až 40 °C |
| prevádzková vlhkosť | 0–93 % |
| rozmer | 45 × 140 × 140 mm |
| typ detekcie | detektor dymu |
| typ inštalácie | montáž na stenu |
| typ signalizácie | optická aj zvuková |
| určené pre typ | neuvádza sa |
| životnosť | 10 rokov |