29,95 €
Detektor oxidu uhoľnatého v miestnosti GS827 dosah modulu: neuvádza sa|hlasitosť signalizácie: >85 dB vo vzdialenosti 3 m|krytie: IP30|možnosť prepojenia s ďalšími detektormi: neuvádza sa|napájanie: 2× 1,5 V AA, súčasťou balenia|pamäť poplachov: neuvádza sa|poplachová teplota: –|predajný obal: 1 ks, krabička|prenosová frekvencia: neuvádza sa|prevádzková teplota: -10 °C až 40 °C|prevádzková vlhkosť: 30–95 %|rozmer: 38 × 120 × […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 2101501020
dosah modulu: neuvádza sa|hlasitosť signalizácie: >85 dB vo vzdialenosti 3 m|krytie: IP30|možnosť prepojenia s ďalšími detektormi: neuvádza sa|napájanie: 2× 1,5 V AA, súčasťou balenia|pamäť poplachov: neuvádza sa|poplachová teplota: –|predajný obal: 1 ks, krabička|prenosová frekvencia: neuvádza sa|prevádzková teplota: -10 °C až 40 °C|prevádzková vlhkosť: 30–95 %|rozmer: 38 × 120 × 80 mm|typ detekcie: detektor CO|typ inštalácie: montáž na stenu alebo voľne stojaci|typ signalizácie: optická aj zvuková|určené pre typ: neuvádza sa|životnosť: 10 rokov
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
dosah modulu: neuvádza sa|hlasitosť signalizácie: >85 dB vo vzdialenosti 3 m|krytie: IP30|možnosť prepojenia s ďalšími detektormi: neuvádza sa|napájanie: 2× 1,5 V AA, súčasťou balenia|pamäť poplachov: neuvádza sa|poplachová teplota: –|predajný obal: 1 ks, krabička|prenosová frekvencia: neuvádza sa|prevádzková teplota: -10 °C až 40 °C|prevádzková vlhkosť: 30–95 %|rozmer: 38 × 120 × 80 mm|typ detekcie: detektor CO|typ inštalácie: montáž na stenu alebo voľne stojaci|typ signalizácie: optická aj zvuková|určené pre typ: neuvádza sa|životnosť: 10 rokov
| dosah modulu | neuvádza sa |
| hlasitosť signalizácie | >85 dB vo vzdialenosti 3 m |
| krytie | IP30 |
| napájanie | 2× 1,5 V AA, súčasťou balenia |
| pamäť poplachov | neuvádza sa |
| poplachová teplota | – |
| predajný obal | 1 ks, krabička |
| prenosová frekvencia | neuvádza sa |
| prevádzková teplota | -10 °C až 40 °C |
| prevádzková vlhkosť | 30–95 % |
| rozmer | 38 × 120 × 80 mm |
| typ detekcie | detektor CO |
| typ inštalácie | montáž na stenu alebo voľne stojaci |
| typ signalizácie | optická aj zvuková |
| určené pre typ | neuvádza sa |
| životnosť | 10 rokov |