42,90 €
Detektor plynu GS869 dosah modulu: neuvádza sa|hlasitosť signalizácie: >85 dB vo vzdialenosti 1 m|krytie: IPX2D|možnosť prepojenia s ďalšími detektormi: neuvádza sa|napájanie: 230 V AC|pamäť poplachov: neuvádza sa|poplachová teplota: –|predajný obal: 1 ks, krabička|prenosová frekvencia: neuvádza sa|prevádzková teplota: -10 °C až 40 °C|prevádzková vlhkosť: 0–95 %|rozmer: 36,3 × 117,4 × 77,4 mm|typ detekcie: detektor plynu|typ inštalácie: […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 2101505003
dosah modulu: neuvádza sa|hlasitosť signalizácie: >85 dB vo vzdialenosti 1 m|krytie: IPX2D|možnosť prepojenia s ďalšími detektormi: neuvádza sa|napájanie: 230 V AC|pamäť poplachov: neuvádza sa|poplachová teplota: –|predajný obal: 1 ks, krabička|prenosová frekvencia: neuvádza sa|prevádzková teplota: -10 °C až 40 °C|prevádzková vlhkosť: 0–95 %|rozmer: 36,3 × 117,4 × 77,4 mm|typ detekcie: detektor plynu|typ inštalácie: montáž na stenu alebo voľne stojaci|typ signalizácie: optická aj zvuková|určené pre typ: neuvádza sa|životnosť: 5 rokov
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
dosah modulu: neuvádza sa|hlasitosť signalizácie: >85 dB vo vzdialenosti 1 m|krytie: IPX2D|možnosť prepojenia s ďalšími detektormi: neuvádza sa|napájanie: 230 V AC|pamäť poplachov: neuvádza sa|poplachová teplota: –|predajný obal: 1 ks, krabička|prenosová frekvencia: neuvádza sa|prevádzková teplota: -10 °C až 40 °C|prevádzková vlhkosť: 0–95 %|rozmer: 36,3 × 117,4 × 77,4 mm|typ detekcie: detektor plynu|typ inštalácie: montáž na stenu alebo voľne stojaci|typ signalizácie: optická aj zvuková|určené pre typ: neuvádza sa|životnosť: 5 rokov
| dosah modulu | neuvádza sa |
| hlasitosť signalizácie | >85 dB vo vzdialenosti 1 m |
| krytie | IPX2D |
| napájanie | 230 V AC |
| pamäť poplachov | neuvádza sa |
| poplachová teplota | – |
| predajný obal | 1 ks, krabička |
| prenosová frekvencia | neuvádza sa |
| prevádzková teplota | -10 °C až 40 °C |
| prevádzková vlhkosť | 0–95 % |
| rozmer | 36,3 × 117,4 × 77,4 mm |
| typ detekcie | detektor plynu |
| typ inštalácie | montáž na stenu alebo voľne stojaci |
| typ signalizácie | optická aj zvuková |
| určené pre typ | neuvádza sa |
| životnosť | 5 rokov |