24,90 €
Diaľkovo ovládané zásuvky, biele detské clonky: áno|diaľkový ovládač: napájanie 1× 3 V CR2032 (súčasťou balenia)|dosah signálu: až 25 m vo voľnom priestore|easy learning: manuálne priradenie zásuviek k ovládaču|farba: biela|krytie: IP20|materiál: plast|max. záťaž: 1 000 W|možnosť ovládania: až 4 zásuvky|napätie/prúd: 230 V~/4,35 A max.|počet pólov: 2P + PE|počet zásuviek: 1× 2P + PE|pozície ochranného kontaktu: neuvádza […] zobraziť celý popis
detské clonky: áno|diaľkový ovládač: napájanie 1× 3 V CR2032 (súčasťou balenia)|dosah signálu: až 25 m vo voľnom priestore|easy learning: manuálne priradenie zásuviek k ovládaču|farba: biela|krytie: IP20|materiál: plast|max. záťaž: 1 000 W|možnosť ovládania: až 4 zásuvky|napätie/prúd: 230 V~/4,35 A max.|počet pólov: 2P + PE|počet zásuviek: 1× 2P + PE|pozície ochranného kontaktu: neuvádza sa|predajný obal: 1 ks, krabička|prenosová frekvencia: 433,92 MHz|produkt: diaľkovo ovládané zásuvky, 3 zásuvky + 1 × diaľkový ovládač|typ: FRENCH|vonkajšie použitie: nie|vypínač: nie
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
detské clonky: áno|diaľkový ovládač: napájanie 1× 3 V CR2032 (súčasťou balenia)|dosah signálu: až 25 m vo voľnom priestore|easy learning: manuálne priradenie zásuviek k ovládaču|farba: biela|krytie: IP20|materiál: plast|max. záťaž: 1 000 W|možnosť ovládania: až 4 zásuvky|napätie/prúd: 230 V~/4,35 A max.|počet pólov: 2P + PE|počet zásuviek: 1× 2P + PE|pozície ochranného kontaktu: neuvádza sa|predajný obal: 1 ks, krabička|prenosová frekvencia: 433,92 MHz|produkt: diaľkovo ovládané zásuvky, 3 zásuvky + 1 × diaľkový ovládač|typ: FRENCH|vonkajšie použitie: nie|vypínač: nie
| detské clonky | áno |
| diaľkový ovládač | napájanie 1× 3 V CR2032 (súčasťou balenia) |
| dosah signálu | až 25 m vo voľnom priestore |
| easy learning | manuálne priradenie zásuviek k ovládaču |
| farba | biela |
| krytie | IP20 |
| materiál | plast |
| max. záťaž | 1 000 W |
| možnosť ovládania | až 4 zásuvky |
| napätie/prúd | 230 V~/4,35 A max. |
| počet pólov | 2P + PE |
| počet zásuviek | 1× 2P + PE |
| pozície ochranného kontaktu | neuvádza sa |
| predajný obal | 1 ks, krabička |
| prenosová frekvencia | 433,92 MHz |
| produkt | diaľkovo ovládané zásuvky, 3 zásuvky + 1 × diaľkový ovládač |
| typ | FRENCH |
| vonkajšie použitie | nie |
| vypínač | nie |