12,90 €
Digitálna kuchynská váha EV014, biela automatické vypnutie: po 2 minútach|Bluetooth: nie|BMI index – meranie tuku, vody a svalovej hmoty: nie|farba: biela|funkcia dovažovania: áno|indikácia slabých batérií: áno|indikátor preťaženia: áno|jednotky váhy: g, oz, lb, kg|LCD displej: áno|max. záťaž: 5 kg|napájanie: 1× 3 V CR2032 (súčasťou balenia)|pamäť: nie|podsvietený displej: nie|povrch váhy: tvrdené sklo|predajný obal: 1 ks, krabička|presnosť váženia: […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 2617001400
Kategórie: KuchynskéMeteostaniceostatnéteplomeryváhyzávesné váhy
automatické vypnutie: po 2 minútach|Bluetooth: nie|BMI index – meranie tuku, vody a svalovej hmoty: nie|farba: biela|funkcia dovažovania: áno|indikácia slabých batérií: áno|indikátor preťaženia: áno|jednotky váhy: g, oz, lb, kg|LCD displej: áno|max. záťaž: 5 kg|napájanie: 1× 3 V CR2032 (súčasťou balenia)|pamäť: nie|podsvietený displej: nie|povrch váhy: tvrdené sklo|predajný obal: 1 ks, krabička|presnosť váženia: 1 g|produkt: kuchynská váha|rozmer: 15 × 152 × 219 mm
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
automatické vypnutie: po 2 minútach|Bluetooth: nie|BMI index – meranie tuku, vody a svalovej hmoty: nie|farba: biela|funkcia dovažovania: áno|indikácia slabých batérií: áno|indikátor preťaženia: áno|jednotky váhy: g, oz, lb, kg|LCD displej: áno|max. záťaž: 5 kg|napájanie: 1× 3 V CR2032 (súčasťou balenia)|pamäť: nie|podsvietený displej: nie|povrch váhy: tvrdené sklo|predajný obal: 1 ks, krabička|presnosť váženia: 1 g|produkt: kuchynská váha|rozmer: 15 × 152 × 219 mm
| automatické vypnutie | po 2 minútach |
| Bluetooth | nie |
| farba | biela |
| funkcia dovažovania | áno |
| indikácia slabých batérií | áno |
| indikátor preťaženia | áno |
| jednotky váhy | g, oz, lb, kg |
| LCD displej | áno |
| max. záťaž | 5 kg |
| napájanie | 1× 3 V CR2032 (súčasťou balenia) |
| pamäť | nie |
| podsvietený displej | nie |
| povrch váhy | tvrdené sklo |
| predajný obal | 1 ks, krabička |
| presnosť váženia | 1 g |
| produkt | kuchynská váha |
| rozmer | 15 × 152 × 219 mm |