16,90 €
Digitálna kuchynská váha EV022, čierna automatické vypnutie: po 1 minúte|Bluetooth: nie|BMI index – meranie tuku, vody a svalovej hmoty: nie|farba: čierna|funkcia dovažovania: áno|indikácia slabých batérií: áno|indikátor preťaženia: áno|jednotky váhy: g, kg, lb, oz|LCD displej: áno|max. záťaž: 15 kg|napájanie: 2× 1,5 V AAA (súčasťou balenia)|pamäť: nie|podsvietený displej: áno|povrch váhy: tvrdené sklo|predajný obal: 1 ks, krabička|presnosť váženia: […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 2617002200
Kategórie: KuchynskéMeteostaniceostatnéteplomeryváhyzávesné váhy
automatické vypnutie: po 1 minúte|Bluetooth: nie|BMI index – meranie tuku, vody a svalovej hmoty: nie|farba: čierna|funkcia dovažovania: áno|indikácia slabých batérií: áno|indikátor preťaženia: áno|jednotky váhy: g, kg, lb, oz|LCD displej: áno|max. záťaž: 15 kg|napájanie: 2× 1,5 V AAA (súčasťou balenia)|pamäť: nie|podsvietený displej: áno|povrch váhy: tvrdené sklo|predajný obal: 1 ks, krabička|presnosť váženia: 1 g|produkt: kuchynská váha|rozmer: 22 × 180 × 210 mm
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
automatické vypnutie: po 1 minúte|Bluetooth: nie|BMI index – meranie tuku, vody a svalovej hmoty: nie|farba: čierna|funkcia dovažovania: áno|indikácia slabých batérií: áno|indikátor preťaženia: áno|jednotky váhy: g, kg, lb, oz|LCD displej: áno|max. záťaž: 15 kg|napájanie: 2× 1,5 V AAA (súčasťou balenia)|pamäť: nie|podsvietený displej: áno|povrch váhy: tvrdené sklo|predajný obal: 1 ks, krabička|presnosť váženia: 1 g|produkt: kuchynská váha|rozmer: 22 × 180 × 210 mm
| automatické vypnutie | po 1 minúte |
| Bluetooth | nie |
| farba | čierna |
| funkcia dovažovania | áno |
| indikácia slabých batérií | áno |
| indikátor preťaženia | áno |
| jednotky váhy | g, kg, lb, oz |
| LCD displej | áno |
| max. záťaž | 15 kg |
| napájanie | 2× 1,5 V AAA (súčasťou balenia) |
| pamäť | nie |
| podsvietený displej | áno |
| povrch váhy | tvrdené sklo |
| predajný obal | 1 ks, krabička |
| presnosť váženia | 1 g |
| produkt | kuchynská váha |
| rozmer | 22 × 180 × 210 mm |