24,50 €
Digitálna osobná váha EV104 automatické vypnutie: po 35 sekundách|Bluetooth: nie|BMI index – meranie tuku, vody a svalovej hmoty: áno|farba: strieborná|funkcia dovažovania: nie|indikácia slabých batérií: áno|indikátor preťaženia: nie|jednotky váhy: kg, lb, St|LCD displej: áno|max. záťaž: 150 kg|napájanie: 2× 1,5 V AAA (súčasťou balenia)|pamäť: max. 10 osôb|podsvietený displej: áno|povrch váhy: tvrdené sklo|predajný obal: 1 ks, krabica|presnosť váženia: […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 2617010400
Kategórie: MeteostaniceOsobné váhyostatnéteplomeryváhy
automatické vypnutie: po 35 sekundách|Bluetooth: nie|BMI index – meranie tuku, vody a svalovej hmoty: áno|farba: strieborná|funkcia dovažovania: nie|indikácia slabých batérií: áno|indikátor preťaženia: nie|jednotky váhy: kg, lb, St|LCD displej: áno|max. záťaž: 150 kg|napájanie: 2× 1,5 V AAA (súčasťou balenia)|pamäť: max. 10 osôb|podsvietený displej: áno|povrch váhy: tvrdené sklo|predajný obal: 1 ks, krabica|presnosť váženia: 100 g|produkt: osobná váha|rozmer: 20 × 330 × 320 mm
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
automatické vypnutie: po 35 sekundách|Bluetooth: nie|BMI index – meranie tuku, vody a svalovej hmoty: áno|farba: strieborná|funkcia dovažovania: nie|indikácia slabých batérií: áno|indikátor preťaženia: nie|jednotky váhy: kg, lb, St|LCD displej: áno|max. záťaž: 150 kg|napájanie: 2× 1,5 V AAA (súčasťou balenia)|pamäť: max. 10 osôb|podsvietený displej: áno|povrch váhy: tvrdené sklo|predajný obal: 1 ks, krabica|presnosť váženia: 100 g|produkt: osobná váha|rozmer: 20 × 330 × 320 mm
| automatické vypnutie | po 35 sekundách |
| Bluetooth | nie |
| farba | strieborná |
| funkcia dovažovania | nie |
| indikácia slabých batérií | áno |
| indikátor preťaženia | nie |
| jednotky váhy | kg, lb, St |
| LCD displej | áno |
| max. záťaž | 150 kg |
| napájanie | 2× 1,5 V AAA (súčasťou balenia) |
| pamäť | max. 10 osôb |
| podsvietený displej | áno |
| povrch váhy | tvrdené sklo |
| predajný obal | 1 ks, krabica |
| presnosť váženia | 100 g |
| produkt | osobná váha |
| rozmer | 20 × 330 × 320 mm |