12,50 €
Digitálna závesná váha EV020 automatické vypnutie: po 1 minúte|Bluetooth: nie|BMI index – meranie tuku, vody a svalovej hmoty: nie|farba: strieborná|funkcia dovažovania: áno|indikácia slabých batérií: áno|indikátor preťaženia: áno|jednotky váhy: kg, lb|LCD displej: áno|max. záťaž: 50 kg|napájanie: 1× 3 V CR2032 (súčasťou balenia)|pamäť: nie|podsvietený displej: nie|povrch váhy: ABS plast + hliník (Al)|predajný obal: 1 ks, krabička|presnosť váženia: […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 2617002000
Kategórie: KuchynskéMeteostaniceostatnéteplomeryváhyzávesné váhy
automatické vypnutie: po 1 minúte|Bluetooth: nie|BMI index – meranie tuku, vody a svalovej hmoty: nie|farba: strieborná|funkcia dovažovania: áno|indikácia slabých batérií: áno|indikátor preťaženia: áno|jednotky váhy: kg, lb|LCD displej: áno|max. záťaž: 50 kg|napájanie: 1× 3 V CR2032 (súčasťou balenia)|pamäť: nie|podsvietený displej: nie|povrch váhy: ABS plast + hliník (Al)|predajný obal: 1 ks, krabička|presnosť váženia: 10 g|produkt: závesná váha|rozmer: 31 × 40 × 148 mm
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
automatické vypnutie: po 1 minúte|Bluetooth: nie|BMI index – meranie tuku, vody a svalovej hmoty: nie|farba: strieborná|funkcia dovažovania: áno|indikácia slabých batérií: áno|indikátor preťaženia: áno|jednotky váhy: kg, lb|LCD displej: áno|max. záťaž: 50 kg|napájanie: 1× 3 V CR2032 (súčasťou balenia)|pamäť: nie|podsvietený displej: nie|povrch váhy: ABS plast + hliník (Al)|predajný obal: 1 ks, krabička|presnosť váženia: 10 g|produkt: závesná váha|rozmer: 31 × 40 × 148 mm
| automatické vypnutie | po 1 minúte |
| Bluetooth | nie |
| farba | strieborná |
| funkcia dovažovania | áno |
| indikácia slabých batérií | áno |
| indikátor preťaženia | áno |
| jednotky váhy | kg, lb |
| LCD displej | áno |
| max. záťaž | 50 kg |
| napájanie | 1× 3 V CR2032 (súčasťou balenia) |
| pamäť | nie |
| podsvietený displej | nie |
| povrch váhy | ABS plast + hliník (Al) |
| predajný obal | 1 ks, krabička |
| presnosť váženia | 10 g |
| produkt | závesná váha |
| rozmer | 31 × 40 × 148 mm |