23,50 €
Domáca bezdrôtová meteostanica E3070 12/24 formát času: áno|anemometer: nie|barometer: nie|budík: áno|časové pásma: áno|dátum: áno|dosah snímača: až 30 m|drôtová sonda k čidlu: nie|elektronické plošné podsvietenie: nie|farebný displej (black mask) podsvietený: nie|fázy mesiaca: áno|hodiny: riadené DCF signálom|kalendár: áno|korekcia nadmorskej výšky: nie|LED podsvietenie displeja: áno|min. a max. teplota: nie|možné ďalšie čidlo: 3 (E03070)|možnosť nastavenia jednotky teploty °C/°F: °C/°F|možnosť […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 2606139000
Kategórie: Meteorologické staniceMeteostaniceostatnéteplomeryváhy
12/24 formát času: áno|anemometer: nie|barometer: nie|budík: áno|časové pásma: áno|dátum: áno|dosah snímača: až 30 m|drôtová sonda k čidlu: nie|elektronické plošné podsvietenie: nie|farebný displej (black mask) podsvietený: nie|fázy mesiaca: áno|hodiny: riadené DCF signálom|kalendár: áno|korekcia nadmorskej výšky: nie|LED podsvietenie displeja: áno|min. a max. teplota: nie|možné ďalšie čidlo: 3 (E03070)|možnosť nastavenia jednotky teploty °C/°F: °C/°F|možnosť zavesenia na stenu: nie|napájanie čidla: 2× 1,5 V AAA (nie sú súčasťou balenia)|napájanie stanice: 3× 1,5 V AAA (nie sú súčasťou balenia)|opakované budenie: áno|predajný obal: 1 ks, krabička|predpoveď počasia: áno|prenosová frekvencia: 433 MHz|prevedenie teplomera: bezdrôtové|produkt: metestanica|projekcia: nie|rozmer čidla: 24 × 44 × 100 mm|rozmer hlavnej jednotky: 52 × 139 × 100 mm|sieťový adaptér: nie|teplotná výstraha: nie|trend teploty: áno|trend tlaku: nie|trvalé podsvietenie: nie|veľkosť displeja: 111 × 61 mm|vnútorná teplota: 0 °C až +50 °C, rozlíšenie 0,1 °C|vnútorná vlhkosť: 20 % až 90 % RV, rozlíšenie 1 %|vonkajšia teplota: -30 °C až +60 °C, rozlíšenie 0,1 °C|vonkajšia vlhkosť: nie|zrážkomer: nie
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
12/24 formát času: áno|anemometer: nie|barometer: nie|budík: áno|časové pásma: áno|dátum: áno|dosah snímača: až 30 m|drôtová sonda k čidlu: nie|elektronické plošné podsvietenie: nie|farebný displej (black mask) podsvietený: nie|fázy mesiaca: áno|hodiny: riadené DCF signálom|kalendár: áno|korekcia nadmorskej výšky: nie|LED podsvietenie displeja: áno|min. a max. teplota: nie|možné ďalšie čidlo: 3 (E03070)|možnosť nastavenia jednotky teploty °C/°F: °C/°F|možnosť zavesenia na stenu: nie|napájanie čidla: 2× 1,5 V AAA (nie sú súčasťou balenia)|napájanie stanice: 3× 1,5 V AAA (nie sú súčasťou balenia)|opakované budenie: áno|predajný obal: 1 ks, krabička|predpoveď počasia: áno|prenosová frekvencia: 433 MHz|prevedenie teplomera: bezdrôtové|produkt: metestanica|projekcia: nie|rozmer čidla: 24 × 44 × 100 mm|rozmer hlavnej jednotky: 52 × 139 × 100 mm|sieťový adaptér: nie|teplotná výstraha: nie|trend teploty: áno|trend tlaku: nie|trvalé podsvietenie: nie|veľkosť displeja: 111 × 61 mm|vnútorná teplota: 0 °C až +50 °C, rozlíšenie 0,1 °C|vnútorná vlhkosť: 20 % až 90 % RV, rozlíšenie 1 %|vonkajšia teplota: -30 °C až +60 °C, rozlíšenie 0,1 °C|vonkajšia vlhkosť: nie|zrážkomer: nie
| 12/24 formát času | áno |
| anemometer | nie |
| barometer | nie |
| budík | áno |
| časové pásma | áno |
| dátum | áno |
| dosah snímača | až 30 m |
| drôtová sonda k čidlu | nie |
| fázy mesiaca | áno |
| hodiny | riadené DCF signálom |
| kalendár | áno |
| korekcia nadmorskej výšky | nie |
| LED podsvietenie displeja | áno |
| min. a max. teplota | nie |
| možné ďalšie čidlo | 3 (E03070) |
| možnosť zavesenia na stenu | nie |
| napájanie čidla | 2× 1,5 V AAA (nie sú súčasťou balenia) |
| napájanie stanice | 3× 1,5 V AAA (nie sú súčasťou balenia) |
| opakované budenie | áno |
| predajný obal | 1 ks, krabička |
| predpoveď počasia | áno |
| prenosová frekvencia | 433 MHz |