14,50 €
Domový bezdrôtový predlžovač signálu pre P5760 a P5763 na 3x AA dosah tlačidla: 120 m|farba: strieborná|maximálna hlasitosť zvonenia: 85 dB|možnosť pridať ďalšie tlačidlo: áno, max. 8|napájanie hlavnej jednotky: 3× 1,5 V AA (nie sú súčasťou balenia)|napájanie tlačidla: 1× 3 V CR2032 (súčasťou balenia)|optická signalizácia na tlačidle: áno|optická signalizácia na zvončeku: áno|počet melódií: 16|počet prijímačov v […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 3402063000
Kategórie: Bezdrôtové zvončekyMonitorovacie zariadenia a zvončeky
dosah tlačidla: 120 m|farba: strieborná|maximálna hlasitosť zvonenia: 85 dB|možnosť pridať ďalšie tlačidlo: áno, max. 8|napájanie hlavnej jednotky: 3× 1,5 V AA (nie sú súčasťou balenia)|napájanie tlačidla: 1× 3 V CR2032 (súčasťou balenia)|optická signalizácia na tlačidle: áno|optická signalizácia na zvončeku: áno|počet melódií: 16|počet prijímačov v balení: 1 ks|počet tlačidiel v balení: nie je v balení|predajný obal: 1 ks, blister|prenosová frekvencia: 433 MHz|prídavné (náhradné) tlačidlo: P5760T|regulácia hlasitosti: áno, 5 úrovní|rozmer tlačidla: neuvádza sa|rozmer zvončeka: 34 × 65 × 116 mm|špeciálne funkcie: funkcia repeater - umožňuje predĺžiť dosah tlačidla o niekoľko stoviek metrov navyše.|spôsob párovania: automatické párovanie – self-learning|spôsob prenosu: bezdrôtový zvonček|vodeodolné tlačidlo: neuvádza sa
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
dosah tlačidla: 120 m|farba: strieborná|maximálna hlasitosť zvonenia: 85 dB|možnosť pridať ďalšie tlačidlo: áno, max. 8|napájanie hlavnej jednotky: 3× 1,5 V AA (nie sú súčasťou balenia)|napájanie tlačidla: 1× 3 V CR2032 (súčasťou balenia)|optická signalizácia na tlačidle: áno|optická signalizácia na zvončeku: áno|počet melódií: 16|počet prijímačov v balení: 1 ks|počet tlačidiel v balení: nie je v balení|predajný obal: 1 ks, blister|prenosová frekvencia: 433 MHz|prídavné (náhradné) tlačidlo: P5760T|regulácia hlasitosti: áno, 5 úrovní|rozmer tlačidla: neuvádza sa|rozmer zvončeka: 34 × 65 × 116 mm|špeciálne funkcie: funkcia repeater – umožňuje predĺžiť dosah tlačidla o niekoľko stoviek metrov navyše.|spôsob párovania: automatické párovanie – self-learning|spôsob prenosu: bezdrôtový zvonček|vodeodolné tlačidlo: neuvádza sa
| dosah tlačidla | 120 m |
| farba | strieborná |
| maximálna hlasitosť zvonenia | 85 dB |
| napájanie hlavnej jednotky | 3× 1,5 V AA (nie sú súčasťou balenia) |
| napájanie tlačidla | 1× 3 V CR2032 (súčasťou balenia) |
| počet melódií | 16 |
| počet prijímačov v balení | 1 ks |
| počet tlačidiel v balení | nie je v balení |
| predajný obal | 1 ks, blister |
| prenosová frekvencia | 433 MHz |
| prídavné (náhradné) tlačidlo | P5760T |
| regulácia hlasitosti | áno, 5 úrovní |
| rozmer tlačidla | neuvádza sa |
| rozmer zvončeka | 34 × 65 × 116 mm |
| špeciálne funkcie | funkcia repeater – umožňuje predĺžiť dosah tlačidla o niekoľko stoviek metrov navyše. |
| spôsob párovania | automatické párovanie – self-learning |
| spôsob prenosu | bezdrôtový zvonček |
| vodeodolné tlačidlo | neuvádza sa |