21,95 €
Dvojžilový pohyblivý prívod 20 m / 1 zásuvka / oranžový / PVC / 230 V / 1,5 mm2 ďalšie funkcie: nie|detské clonky: áno|dĺžka: 20 m|farba: oranžová|hmotnosť: neuvádza sa|krytie: IP20|max. zaťaženie navinutého: neuvádza sa|max. zaťaženie rozvinutého: 16 A max./3 680 W|napätie: 230 V|počet zásuviek: 1|predajný obal: 1 ks, fólia|prierez vodiča: 1,5 mm²|produkt: #|prúd: 16 A|rozmer: neuvádza […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 1901012016
Kategórie: navijakyPredlžovacie prívodyPredlžovacie prívodypríslušenstvosamostatné zásuvky FRENCHspojkyvidlice
ďalšie funkcie: nie|detské clonky: áno|dĺžka: 20 m|farba: oranžová|hmotnosť: neuvádza sa|krytie: IP20|max. zaťaženie navinutého: neuvádza sa|max. zaťaženie rozvinutého: 16 A max./3 680 W|napätie: 230 V|počet zásuviek: 1|predajný obal: 1 ks, fólia|prierez vodiča: 1,5 mm²|produkt: #|prúd: 16 A|rozmer: neuvádza sa|tepelná poistka: nie|typ izolácie: PVC|vodič: H05VV-F2|záručná doba: 2 roky
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
ďalšie funkcie: nie|detské clonky: áno|dĺžka: 20 m|farba: oranžová|hmotnosť: neuvádza sa|krytie: IP20|max. zaťaženie navinutého: neuvádza sa|max. zaťaženie rozvinutého: 16 A max./3 680 W|napätie: 230 V|počet zásuviek: 1|predajný obal: 1 ks, fólia|prierez vodiča: 1,5 mm²|produkt: #|prúd: 16 A|rozmer: neuvádza sa|tepelná poistka: nie|typ izolácie: PVC|vodič: H05VV-F2|záručná doba: 2 roky
| ďalšie funkcie | nie |
| detské clonky | áno |
| dĺžka | 20 m |
| farba | oranžová |
| hmotnosť | neuvádza sa |
| krytie | IP20 |
| max. zaťaženie navinutého | neuvádza sa |
| max. zaťaženie rozvinutého | 16 A max./3 680 W |
| napätie | 230 V |
| počet zásuviek | 1 |
| predajný obal | 1 ks, fólia |
| prierez vodiča | 1,5 mm² |
| produkt | # |
| prúd | 16 A |
| rozmer | neuvádza sa |
| tepelná poistka | nie |
| typ izolácie | PVC |
| vodič | H05VV-F2 |
| záručná doba | 2 roky |