4,49 €
Gombíková batéria do hodiniek GP 357F chemické zloženie: oxid striebra|hmotnosť: neuvádza sa|kapacita: 165 mAh (pri záťaži 3,0 kOhm)|kategória/rada: Watch Battery|max. skladovateľnosť: 3 roky|možnosť nabíjania: nie|napätie: 1,55 V|počet nabíjacích cyklov: nenabíjacie|predajný obal: 1 ks, blister|prevádzková teplota: 0 °C až +45 °C|rozmer: 11,6 × 5,4 mm|typové označenie: GP 357F (SR44, SR1154, V357)|veľkosť batérie: neuvádza sa|značka: GP Mena […] zobraziť celý popis
chemické zloženie: oxid striebra|hmotnosť: neuvádza sa|kapacita: 165 mAh (pri záťaži 3,0 kOhm)|kategória/rada: Watch Battery|max. skladovateľnosť: 3 roky|možnosť nabíjania: nie|napätie: 1,55 V|počet nabíjacích cyklov: nenabíjacie|predajný obal: 1 ks, blister|prevádzková teplota: 0 °C až +45 °C|rozmer: 11,6 × 5,4 mm|typové označenie: GP 357F (SR44, SR1154, V357)|veľkosť batérie: neuvádza sa|značka: GP
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
chemické zloženie: oxid striebra|hmotnosť: neuvádza sa|kapacita: 165 mAh (pri záťaži 3,0 kOhm)|kategória/rada: Watch Battery|max. skladovateľnosť: 3 roky|možnosť nabíjania: nie|napätie: 1,55 V|počet nabíjacích cyklov: nenabíjacie|predajný obal: 1 ks, blister|prevádzková teplota: 0 °C až +45 °C|rozmer: 11,6 × 5,4 mm|typové označenie: GP 357F (SR44, SR1154, V357)|veľkosť batérie: neuvádza sa|značka: GP
| chemické zloženie | oxid striebra |
| hmotnosť | neuvádza sa |
| kapacita | 165 mAh (pri záťaži 3,0 kOhm) |
| kategória/rada | Watch Battery |
| max. skladovateľnosť | 3 roky |
| možnosť nabíjania | nie |
| napätie | 1,55 V |
| počet nabíjacích cyklov | nenabíjacie |
| predajný obal | 1 ks, blister |
| prevádzková teplota | 0 °C až +45 °C |
| rozmer | 11,6 × 5,4 mm |
| typové označenie | GP 357F (SR44, SR1154, V357) |
| veľkosť batérie | neuvádza sa |
| značka | GP |