1,00 €
Gombíková batéria do hodiniek GP 377F chemické zloženie: oxid striebra|hmotnosť: 0,4 g|kapacita: 24 mAh (pri záťaži 33 kOhm)|kategória/rada: Watch Battery|max. skladovateľnosť: 5 rokov|možnosť nabíjania: nie|napätie: 1,55 V|počet nabíjacích cyklov: nenabíjacie|predajný obal: 1 ks, blister|prevádzková teplota: 0 °C až +45 °C|rozmer: 6,8 × 2,6 mm|typové označenie: GP 377F (SR66, SR626, V377)|veľkosť batérie: neuvádza sa|značka: GP Mena […] zobraziť celý popis
chemické zloženie: oxid striebra|hmotnosť: 0,4 g|kapacita: 24 mAh (pri záťaži 33 kOhm)|kategória/rada: Watch Battery|max. skladovateľnosť: 5 rokov|možnosť nabíjania: nie|napätie: 1,55 V|počet nabíjacích cyklov: nenabíjacie|predajný obal: 1 ks, blister|prevádzková teplota: 0 °C až +45 °C|rozmer: 6,8 × 2,6 mm|typové označenie: GP 377F (SR66, SR626, V377)|veľkosť batérie: neuvádza sa|značka: GP
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
chemické zloženie: oxid striebra|hmotnosť: 0,4 g|kapacita: 24 mAh (pri záťaži 33 kOhm)|kategória/rada: Watch Battery|max. skladovateľnosť: 5 rokov|možnosť nabíjania: nie|napätie: 1,55 V|počet nabíjacích cyklov: nenabíjacie|predajný obal: 1 ks, blister|prevádzková teplota: 0 °C až +45 °C|rozmer: 6,8 × 2,6 mm|typové označenie: GP 377F (SR66, SR626, V377)|veľkosť batérie: neuvádza sa|značka: GP
| chemické zloženie | oxid striebra |
| hmotnosť | 0,4 g |
| kapacita | 24 mAh (pri záťaži 33 kOhm) |
| kategória/rada | Watch Battery |
| max. skladovateľnosť | 5 rokov |
| možnosť nabíjania | nie |
| napätie | 1,55 V |
| počet nabíjacích cyklov | nenabíjacie |
| predajný obal | 1 ks, blister |
| prevádzková teplota | 0 °C až +45 °C |
| rozmer | 6,8 × 2,6 mm |
| typové označenie | GP 377F (SR66, SR626, V377) |
| veľkosť batérie | neuvádza sa |
| značka | GP |