38,50 €
GoSmart Digitálna osobná váha EV112 automatické vypnutie: áno|Bluetooth: áno|BMI index – meranie tuku, vody a svalovej hmoty: áno|farba: čierna|funkcia dovažovania: nie|indikácia slabých batérií: áno|indikátor preťaženia: áno|jednotky váhy: kg, lb|LCD displej: áno|max. záťaž: 180 kg|napájanie: 3× 1,5 V AAA (súčasťou balenia)|pamäť: max. 10 osôb|podsvietený displej: áno|povrch váhy: ITO tvrdené sklo|predajný obal: 1 ks, krabica|presnosť váženia: 100 […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 2617010902
Kategórie: MeteostaniceOsobné váhyostatnéteplomeryváhy
automatické vypnutie: áno|Bluetooth: áno|BMI index – meranie tuku, vody a svalovej hmoty: áno|farba: čierna|funkcia dovažovania: nie|indikácia slabých batérií: áno|indikátor preťaženia: áno|jednotky váhy: kg, lb|LCD displej: áno|max. záťaž: 180 kg|napájanie: 3× 1,5 V AAA (súčasťou balenia)|pamäť: max. 10 osôb|podsvietený displej: áno|povrch váhy: ITO tvrdené sklo|predajný obal: 1 ks, krabica|presnosť váženia: 100 g|produkt: osobná váha|rozmer: 26 × 300 × 300 mm
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
automatické vypnutie: áno|Bluetooth: áno|BMI index – meranie tuku, vody a svalovej hmoty: áno|farba: čierna|funkcia dovažovania: nie|indikácia slabých batérií: áno|indikátor preťaženia: áno|jednotky váhy: kg, lb|LCD displej: áno|max. záťaž: 180 kg|napájanie: 3× 1,5 V AAA (súčasťou balenia)|pamäť: max. 10 osôb|podsvietený displej: áno|povrch váhy: ITO tvrdené sklo|predajný obal: 1 ks, krabica|presnosť váženia: 100 g|produkt: osobná váha|rozmer: 26 × 300 × 300 mm
| automatické vypnutie | áno |
| Bluetooth | áno |
| farba | čierna |
| funkcia dovažovania | nie |
| indikácia slabých batérií | áno |
| indikátor preťaženia | áno |
| jednotky váhy | kg, lb |
| LCD displej | áno |
| max. záťaž | 180 kg |
| napájanie | 3× 1,5 V AAA (súčasťou balenia) |
| pamäť | max. 10 osôb |
| podsvietený displej | áno |
| povrch váhy | ITO tvrdené sklo |
| predajný obal | 1 ks, krabica |
| presnosť váženia | 100 g |
| produkt | osobná váha |
| rozmer | 26 × 300 × 300 mm |