66,50 €
Inteligentné LED svietidlo GoSmart, zapustené, kruhové, 30W, CCT, stmievateľné, Wi-Fi diaľkový ovládač: #|do chodby a na schodisko: áno|do dielne a garáže: nie|do kancelárie: áno|do kuchyne: áno|do kúpeľne: nie|do obývačky, spálne a detskej izby: áno|dosah senzora: nemá senzor|do záhrady a na balkón: nie|farba svetla: teplá biela–studená biela|farba tela: biela|flicker-free: áno|frekvencia: 50/60 Hz|index podania farieb (CRI): Ra […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 1539087300
Kategórie: Stropné svietidláSvietidlá
diaľkový ovládač: #|do chodby a na schodisko: áno|do dielne a garáže: nie|do kancelárie: áno|do kuchyne: áno|do kúpeľne: nie|do obývačky, spálne a detskej izby: áno|dosah senzora: nemá senzor|do záhrady a na balkón: nie|farba svetla: teplá biela–studená biela|farba tela: biela|flicker-free: áno|frekvencia: 50/60 Hz|index podania farieb (CRI): Ra > 80|kategória: EXCLUSIVE|krytie: IP20|materiál difúzora: plast (PMMA)|materiál LGP: neuvádza sa|materiál tela: oceľový plech|montážny otvor: neuvádza sa|možnosť stmievania: áno|náhrada za žiarovku: 110 W|napätie: 220–240 V|pohybový senzor: neuvádza sa|predajný obal: 1 ks, krabica|príkon: 30 W|prúd: 300 mA|rada: GoSmart|rozmer: priemer 400 × 70 mm|spôsob montáže: prisadené|svetelná účinnosť: 60 lm/W|svetelný tok: 1 800 lm|teplota chromatičnosti: 2 700–6 500 K|tvar: kruh|typ difúzora: mliečny|typ svietidla: klasické svietidlo|účinník: > 0,9|UGR<: neuvádza sa|uhol vyžarovania: 115°|umiestnenie: stropné/nástenné|výstupný prúd zo zdroja: 175 mA|záručná doba: 3 roky|zdroj svetla: LED|životnosť: 30 000 hodín
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
diaľkový ovládač: #|do chodby a na schodisko: áno|do dielne a garáže: nie|do kancelárie: áno|do kuchyne: áno|do kúpeľne: nie|do obývačky, spálne a detskej izby: áno|dosah senzora: nemá senzor|do záhrady a na balkón: nie|farba svetla: teplá biela–studená biela|farba tela: biela|flicker-free: áno|frekvencia: 50/60 Hz|index podania farieb (CRI): Ra > 80|kategória: EXCLUSIVE|krytie: IP20|materiál difúzora: plast (PMMA)|materiál LGP: neuvádza sa|materiál tela: oceľový plech|montážny otvor: neuvádza sa|možnosť stmievania: áno|náhrada za žiarovku: 110 W|napätie: 220–240 V|pohybový senzor: neuvádza sa|predajný obal: 1 ks, krabica|príkon: 30 W|prúd: 300 mA|rada: GoSmart|rozmer: priemer 400 × 70 mm|spôsob montáže: prisadené|svetelná účinnosť: 60 lm/W|svetelný tok: 1 800 lm|teplota chromatičnosti: 2 700–6 500 K|tvar: kruh|typ difúzora: mliečny|typ svietidla: klasické svietidlo|účinník: > 0,9|UGR<: neuvádza sa|uhol vyžarovania: 115°|umiestnenie: stropné/nástenné|výstupný prúd zo zdroja: 175 mA|záručná doba: 3 roky|zdroj svetla: LED|životnosť: 30 000 hodín
| diaľkový ovládač | # |
| do chodby a na schodisko | áno |
| do dielne a garáže | nie |
| do kancelárie | áno |
| do kuchyne | áno |
| do kúpeľne | nie |
| dosah senzora | nemá senzor |
| do záhrady a na balkón | nie |
| farba svetla | teplá biela–studená biela |
| farba tela | biela |
| flicker-free | áno |
| frekvencia | 50/60 Hz |
| index podania farieb (CRI) | Ra >80 |
| kategória | EXCLUSIVE |
| krytie | IP20 |
| materiál difúzora | plast (PMMA) |
| materiál LGP | neuvádza sa |
| materiál tela | oceľový plech |
| montážny otvor | neuvádza sa |
| možnosť stmievania | áno |
| náhrada za žiarovku | 110 W |
| napätie | 220–240 V |
| pohybový senzor | neuvádza sa |
| predajný obal | 1 ks, krabica |