7,90 €
Izolačná páska samovulkanizačná 19mm / 10m čierna dĺžka návinu: 10 m|elektrická pevnosť minimálne: 14 kV/mm|elektrická pevnosť po vlhku minimálne: neuvádza sa|farba: čierna|hrúbka pásky: 0,76 mm|integrovaná textilná sieťka: nie|materiál lepidla: guma|odolné UV: neuvádza sa|odporúčaná skladovacia teplota: -50 °C až +95 °C|pevnosť v ťahu: neuvádza sa|potlač: bez potlače|predajný obal: 1 ks, papierová krabica|predĺženie minimálne: až 300 %|predpokladané […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 2003191020
Kategórie: Inštalačný materiálPáskypásky
dĺžka návinu: 10 m|elektrická pevnosť minimálne: 14 kV/mm|elektrická pevnosť po vlhku minimálne: neuvádza sa|farba: čierna|hrúbka pásky: 0,76 mm|integrovaná textilná sieťka: nie|materiál lepidla: guma|odolné UV: neuvádza sa|odporúčaná skladovacia teplota: -50 °C až +95 °C|pevnosť v ťahu: neuvádza sa|potlač: bez potlače|predajný obal: 1 ks, papierová krabica|predĺženie minimálne: až 300 %|predpokladané použitie: tesniace práce, opravy|priľnavosť k oceli minimálne: neuvádza sa|priľnavosť k podkladu: neuvádza sa|rozmer: 120 × 20 mm|rozsah inštalačných teplôt: 5–95 °C|samozhášavé: nie|šírka pásky: 19 mm|skúška plameňom: neuvádza sa|spĺňa smernicu REACH: neuvádza sa|spĺňa smernicu ROHS: neuvádza sa|typ pásky: samovulkanizačná páska|vodotesný spoj: áno|vyhovuje norme: neuvádza sa|vytvára tlakotesný spoj: nie
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
dĺžka návinu: 10 m|elektrická pevnosť minimálne: 14 kV/mm|elektrická pevnosť po vlhku minimálne: neuvádza sa|farba: čierna|hrúbka pásky: 0,76 mm|integrovaná textilná sieťka: nie|materiál lepidla: guma|odolné UV: neuvádza sa|odporúčaná skladovacia teplota: -50 °C až +95 °C|pevnosť v ťahu: neuvádza sa|potlač: bez potlače|predajný obal: 1 ks, papierová krabica|predĺženie minimálne: až 300 %|predpokladané použitie: tesniace práce, opravy|priľnavosť k oceli minimálne: neuvádza sa|priľnavosť k podkladu: neuvádza sa|rozmer: 120 × 20 mm|rozsah inštalačných teplôt: 5–95 °C|samozhášavé: nie|šírka pásky: 19 mm|skúška plameňom: neuvádza sa|spĺňa smernicu REACH: neuvádza sa|spĺňa smernicu ROHS: neuvádza sa|typ pásky: samovulkanizačná páska|vodotesný spoj: áno|vyhovuje norme: neuvádza sa|vytvára tlakotesný spoj: nie
| dĺžka návinu | 10 m |
| elektrická pevnosť minimálne | 14 kV/mm |
| farba | čierna |
| hrúbka pásky | 0,76 mm |
| integrovaná textilná sieťka | nie |
| materiál lepidla | guma |
| odolné UV | neuvádza sa |
| pevnosť v ťahu | neuvádza sa |
| potlač | bez potlače |
| predajný obal | 1 ks, papierová krabica |
| predĺženie minimálne | až 300 % |
| predpokladané použitie | tesniace práce, opravy |
| priľnavosť k oceli minimálne | neuvádza sa |
| priľnavosť k podkladu | neuvádza sa |
| rozmer | 120 × 20 mm |
| rozsah inštalačných teplôt | 5–95 °C |
| samozhášavé | nie |
| šírka pásky | 19 mm |
| skúška plameňom | neuvádza sa |
| spĺňa smernicu REACH | neuvádza sa |
| spĺňa smernicu ROHS | neuvádza sa |
| typ pásky | samovulkanizačná páska |
| vodotesný spoj | áno |