2,35 €
Keystone RJ45 UTP CAT5E kategória: CAT5E|materiál konektorov: PE/50 µ zlata - 70 µ nikel|maximálna prevádzková vlhkosť: 93 %|min. životnosť: 1 000 cyklov zapojenie/odpojenie|počet konektorov: neuvádza sa|použitie: pevný drôt|predajný obal: 1 ks, PVC sáčok|prevádzková teplota: -10–60 °C|rozmer: 31 × 20 × 15 mm|skladovacia teplota: -40–70 °C|tienenie: nie|typ: keystone RJ45 CAT5E|určené pre kábel: UTP Mena produktu: EUR […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 1821000800
Kategórie: Dátové káble UTPFTPKáble
kategória: CAT5E|materiál konektorov: PE/50 µ zlata - 70 µ nikel|maximálna prevádzková vlhkosť: 93 %|min. životnosť: 1 000 cyklov zapojenie/odpojenie|počet konektorov: neuvádza sa|použitie: pevný drôt|predajný obal: 1 ks, PVC sáčok|prevádzková teplota: -10–60 °C|rozmer: 31 × 20 × 15 mm|skladovacia teplota: -40–70 °C|tienenie: nie|typ: keystone RJ45 CAT5E|určené pre kábel: UTP
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
kategória: CAT5E|materiál konektorov: PE/50 µ zlata – 70 µ nikel|maximálna prevádzková vlhkosť: 93 %|min. životnosť: 1 000 cyklov zapojenie/odpojenie|počet konektorov: neuvádza sa|použitie: pevný drôt|predajný obal: 1 ks, PVC sáčok|prevádzková teplota: -10–60 °C|rozmer: 31 × 20 × 15 mm|skladovacia teplota: -40–70 °C|tienenie: nie|typ: keystone RJ45 CAT5E|určené pre kábel: UTP
| kategória | CAT5E |
| materiál konektorov | PE/50 µ zlata – 70 µ nikel |
| maximálna prevádzková vlhkosť | 93 % |
| min. životnosť | 1 000 cyklov zapojenie/odpojenie |
| počet konektorov | neuvádza sa |
| použitie | pevný drôt |
| predajný obal | 1 ks, PVC sáčok |
| prevádzková teplota | -10–60 °C |
| rozmer | 31 × 20 × 15 mm |
| skladovacia teplota | -40–70 °C |
| tienenie | nie |
| typ | keystone RJ45 CAT5E |
| určené pre kábel | UTP |