80,50 €
Kliešťový multimetr MD-410C AC napätie: 4–600 V|AC prúd: 400 A|automatické vypnutie: áno|bezkontaktná detekcia AC napätia: nie|DC napätie: 400 mV – 600 V|DC prúd: 400 A|elektrický odpor: 400 Ohm – 40 MOhm|indikácia slabej batérie: áno|kliešťový multimeter: áno|kontaktná detekcia AC napätia: nie|meranie teploty: -20 °C až +1 000 °C|napájanie: 2× 1,5 V AAA (súčasťou balenia)|podsvietenie displeja: nie|predajný […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 2202013000
Kategórie: meracie šnúryMultimetreMultimetreskúšačky
AC napätie: 4–600 V|AC prúd: 400 A|automatické vypnutie: áno|bezkontaktná detekcia AC napätia: nie|DC napätie: 400 mV – 600 V|DC prúd: 400 A|elektrický odpor: 400 Ohm – 40 MOhm|indikácia slabej batérie: áno|kliešťový multimeter: áno|kontaktná detekcia AC napätia: nie|meranie teploty: -20 °C až +1 000 °C|napájanie: 2× 1,5 V AAA (súčasťou balenia)|podsvietenie displeja: nie|predajný obal: 1 ks, blister|rozmer: 38 × 71 × 194 mm|spojitosť obvodov: áno|súčasť dodávky: batéria, návod, meracie hroty|test batérií: nie|test diód: áno|test tranzistorov: nie|voľba rozsahu: automatická|záznam max. hodnoty: nie|záznam nameranej hodnoty: áno|zobrazenie displeja: 3 3/4 digit
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
AC napätie: 4–600 V|AC prúd: 400 A|automatické vypnutie: áno|bezkontaktná detekcia AC napätia: nie|DC napätie: 400 mV – 600 V|DC prúd: 400 A|elektrický odpor: 400 Ohm – 40 MOhm|indikácia slabej batérie: áno|kliešťový multimeter: áno|kontaktná detekcia AC napätia: nie|meranie teploty: -20 °C až +1 000 °C|napájanie: 2× 1,5 V AAA (súčasťou balenia)|podsvietenie displeja: nie|predajný obal: 1 ks, blister|rozmer: 38 × 71 × 194 mm|spojitosť obvodov: áno|súčasť dodávky: batéria, návod, meracie hroty|test batérií: nie|test diód: áno|test tranzistorov: nie|voľba rozsahu: automatická|záznam max. hodnoty: nie|záznam nameranej hodnoty: áno|zobrazenie displeja: 3 3/4 digit
| AC napätie | 4–600 V |
| AC prúd | 400 A |
| automatické vypnutie | áno |
| DC napätie | 400 mV – 600 V |
| DC prúd | 400 A |
| elektrický odpor | 400 Ohm – 40 MOhm |
| indikácia slabej batérie | áno |
| kliešťový multimeter | áno |
| meranie teploty | -20 °C až +1 000 °C |
| napájanie | 2× 1,5 V AAA (súčasťou balenia) |
| podsvietenie displeja | nie |
| predajný obal | 1 ks, blister |
| rozmer | 38 × 71 × 194 mm |
| spojitosť obvodov | áno |
| súčasť dodávky | batéria, návod, meracie hroty |
| test batérií | nie |
| test diód | áno |
| test tranzistorov | nie |
| voľba rozsahu | automatická |
| záznam max. hodnoty | nie |
| záznam nameranej hodnoty | áno |
| zobrazenie displeja | 3 3/4 digit |