23,90 €
LED čelovka GP Discovery CHW53, 280 lm barva: žlto-šedá|batérie súčasťou balenia: áno|doba nabíjania: neuvádza sa|doba svietenia: 25 hodín|doba svietenia detail: Turbo – 5 h., 100 % – 13 h., 40 % – 18 h., 25 % – 25 h., červená LED svieti – 62 h, červená LED bliká – 78 h|dosvit: Turbo – 90 m, […] zobraziť celý popis
barva: žlto-šedá|batérie súčasťou balenia: áno|doba nabíjania: neuvádza sa|doba svietenia: 25 hodín|doba svietenia detail: Turbo – 5 h., 100 % – 13 h., 40 % – 18 h., 25 % – 25 h., červená LED svieti – 62 h, červená LED bliká – 78 h|dosvit: Turbo – 90 m, 100 % – 70 m, 40 % – 45 m, 25 % – 10 m|fokus: nie|hmotnosť: 95 g|LED indikácia nabíjania: neuvádza sa|LED indikácia stavu akumulátora: nie|materiál: ABS plast|maximálny dosvit: 90 m|maximálny svetelný tok: 280 lm|nabíjací: nie|napájanie: 3× AAA|nárazuvzdornosť: 5 m|počet režimov svietenia: 6|predajný obal: 1 ks, papierová krabička|príslušenstvo: neuvádza sa|reflexný pásik: nie|režimy: Turbo; 100 %, 40 %, 25 %, červená LED svieti, bliká|rozmer: 66 × 49 × 37 mm|špeciálna funkcia: neuvádza sa|svetelný tok: Turbo – 280 lm, 100 % – 150 lm, 40 % – 60 lm, 25 % – 35 lm|typ batérie: LR03 (1,5 V)|typ napájacieho konektoru: neuvádza sa|uhol vyžarovania: neuvádza sa|vodeodolná: IPX5|vybavenie: neuvádza sa|záručná doba: 3 roky|zdroj svetla: 2× CREE SMD LED|značka: GP
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
barva: žlto-šedá|batérie súčasťou balenia: áno|doba nabíjania: neuvádza sa|doba svietenia: 25 hodín|doba svietenia detail: Turbo – 5 h., 100 % – 13 h., 40 % – 18 h., 25 % – 25 h., červená LED svieti – 62 h, červená LED bliká – 78 h|dosvit: Turbo – 90 m, 100 % – 70 m, 40 % – 45 m, 25 % – 10 m|fokus: nie|hmotnosť: 95 g|LED indikácia nabíjania: neuvádza sa|LED indikácia stavu akumulátora: nie|materiál: ABS plast|maximálny dosvit: 90 m|maximálny svetelný tok: 280 lm|nabíjací: nie|napájanie: 3× AAA|nárazuvzdornosť: 5 m|počet režimov svietenia: 6|predajný obal: 1 ks, papierová krabička|príslušenstvo: neuvádza sa|reflexný pásik: nie|režimy: Turbo; 100 %, 40 %, 25 %, červená LED svieti, bliká|rozmer: 66 × 49 × 37 mm|špeciálna funkcia: neuvádza sa|svetelný tok: Turbo – 280 lm, 100 % – 150 lm, 40 % – 60 lm, 25 % – 35 lm|typ batérie: LR03 (1,5 V)|typ napájacieho konektoru: neuvádza sa|uhol vyžarovania: neuvádza sa|vodeodolná: IPX5|vybavenie: neuvádza sa|záručná doba: 3 roky|zdroj svetla: 2× CREE SMD LED|značka: GP
| barva | žlto-šedá |
| batérie súčasťou balenia | áno |
| doba nabíjania | neuvádza sa |
| doba svietenia | 25 hodín |
| doba svietenia detail | Turbo – 5 h., 100 % – 13 h., 40 % – 18 h., 25 % – 25 h., červená LED svieti – 62 h, červená LED bliká – 78 h |
| dosvit | Turbo – 90 m, 100 % – 70 m, 40 % – 45 m, 25 % – 10 m |
| fokus | nie |
| hmotnosť | 95 g |
| LED indikácia nabíjania | neuvádza sa |
| materiál | ABS plast |
| maximálny dosvit | 90 m |
| maximálny svetelný tok | 280 lm |
| nabíjací | nie |
| napájanie | 3× AAA |
| nárazuvzdornosť | 5 m |
| počet režimov svietenia | 6 |
| predajný obal | 1 ks, papierová krabička |
| príslušenstvo | neuvádza sa |
| reflexný pásik | nie |
| režimy | Turbo; 100 %, 40 %, 25 %, červená LED svieti, bliká |
| rozmer | 66 × 49 × 37 mm |
| špeciálna funkcia | neuvádza sa |
| svetelný tok | Turbo – 280 lm, 100 % – 150 lm, 40 % – 60 lm, 25 % – 35 lm |
| typ batérie | LR03 (1,5 V) |