27,50 €
LED čelovka GP Discovery CHW54, 375 lm barva: šedo-žltá|batérie súčasťou balenia: áno|doba nabíjania: neuvádza sa|doba svietenia: 26 hodín|doba svietenia detail: Turbo – 4 h., 100 % – 9 h., 30 % – 17 h., 17 % – 26 h.|dosvit: Turbo – 110 m, 100 % – 80 m, 30 % – 50 m, 17 % […] zobraziť celý popis
barva: šedo-žltá|batérie súčasťou balenia: áno|doba nabíjania: neuvádza sa|doba svietenia: 26 hodín|doba svietenia detail: Turbo – 4 h., 100 % – 9 h., 30 % – 17 h., 17 % – 26 h.|dosvit: Turbo – 110 m, 100 % – 80 m, 30 % – 50 m, 17 % – 10 m|fokus: nie|hmotnosť: 62 g/98 g|LED indikácia nabíjania: neuvádza sa|LED indikácia stavu akumulátora: nie|materiál: ABS plast|maximálny dosvit: 110 m|maximálny svetelný tok: 375 lm|nabíjací: nie|napájanie: 3× AAA|nárazuvzdornosť: 5 m|počet režimov svietenia: 4|predajný obal: 1 ks, papierová krabička|príslušenstvo: neuvádza sa|reflexný pásik: nie|režimy: Turbo; 100 %, 30 %, 17 %|rozmer: 66 × 49 × 37 mm|špeciálna funkcia: bezdotykové stlmenie svetla|svetelný tok: Turbo – 375 lm, 100 % – 200 lm, 30 % – 55 lm, 17 % – 34 lm|typ batérie: LR03 (1,5 V)|typ napájacieho konektoru: neuvádza sa|uhol vyžarovania: neuvádza sa|vodeodolná: IPX5|vybavenie: neuvádza sa|záručná doba: 3 roky|zdroj svetla: 2× CREE SMD LED|značka: GP
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
barva: šedo-žltá|batérie súčasťou balenia: áno|doba nabíjania: neuvádza sa|doba svietenia: 26 hodín|doba svietenia detail: Turbo – 4 h., 100 % – 9 h., 30 % – 17 h., 17 % – 26 h.|dosvit: Turbo – 110 m, 100 % – 80 m, 30 % – 50 m, 17 % – 10 m|fokus: nie|hmotnosť: 62 g/98 g|LED indikácia nabíjania: neuvádza sa|LED indikácia stavu akumulátora: nie|materiál: ABS plast|maximálny dosvit: 110 m|maximálny svetelný tok: 375 lm|nabíjací: nie|napájanie: 3× AAA|nárazuvzdornosť: 5 m|počet režimov svietenia: 4|predajný obal: 1 ks, papierová krabička|príslušenstvo: neuvádza sa|reflexný pásik: nie|režimy: Turbo; 100 %, 30 %, 17 %|rozmer: 66 × 49 × 37 mm|špeciálna funkcia: bezdotykové stlmenie svetla|svetelný tok: Turbo – 375 lm, 100 % – 200 lm, 30 % – 55 lm, 17 % – 34 lm|typ batérie: LR03 (1,5 V)|typ napájacieho konektoru: neuvádza sa|uhol vyžarovania: neuvádza sa|vodeodolná: IPX5|vybavenie: neuvádza sa|záručná doba: 3 roky|zdroj svetla: 2× CREE SMD LED|značka: GP
| barva | šedo-žltá |
| batérie súčasťou balenia | áno |
| doba nabíjania | neuvádza sa |
| doba svietenia | 26 hodín |
| doba svietenia detail | Turbo – 4 h., 100 % – 9 h., 30 % – 17 h., 17 % – 26 h. |
| dosvit | Turbo – 110 m, 100 % – 80 m, 30 % – 50 m, 17 % – 10 m |
| fokus | nie |
| hmotnosť | 62 g/98 g |
| LED indikácia nabíjania | neuvádza sa |
| materiál | ABS plast |
| maximálny dosvit | 110 m |
| maximálny svetelný tok | 375 lm |
| nabíjací | nie |
| napájanie | 3× AAA |
| nárazuvzdornosť | 5 m |
| počet režimov svietenia | 4 |
| predajný obal | 1 ks, papierová krabička |
| príslušenstvo | neuvádza sa |
| reflexný pásik | nie |
| režimy | Turbo; 100 %, 30 %, 17 % |
| rozmer | 66 × 49 × 37 mm |
| špeciálna funkcia | bezdotykové stlmenie svetla |
| svetelný tok | Turbo – 375 lm, 100 % – 200 lm, 30 % – 55 lm, 17 % – 34 lm |
| typ batérie | LR03 (1,5 V) |