59,95 €
LED darčeky s ozdobou, 3 veľkosti, vnútorné, teplá biela časovač: nie|diaľkový ovládač: nie|dĺžka prívodu: 5 m|farba drôtu: neuvádza sa|farba svetla: teplá biela|krytie: IP44|materiál: neuvádza sa|počet LED: 60|použitie: vnútorné|predajný obal: 1 ks, krabica|príkon: 2,25 W|produkt: darčeky|rozmer: 11 × 13,5 × 20 cm|typ napájania: sieťový adaptér|vstupné napätie: 230 V AC|výstupné napätie: 4,5 V DC|záručná doba: 2 roky|zdroj […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 1550000119
Kategórie: dekorácieVianočné osvetlenieVianočné stolné a okenné dekorácie
časovač: nie|diaľkový ovládač: nie|dĺžka prívodu: 5 m|farba drôtu: neuvádza sa|farba svetla: teplá biela|krytie: IP44|materiál: neuvádza sa|počet LED: 60|použitie: vnútorné|predajný obal: 1 ks, krabica|príkon: 2,25 W|produkt: darčeky|rozmer: 11 × 13,5 × 20 cm|typ napájania: sieťový adaptér|vstupné napätie: 230 V AC|výstupné napätie: 4,5 V DC|záručná doba: 2 roky|zdroj svetla: LED|životnosť: 10 000 hodín
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
časovač: nie|diaľkový ovládač: nie|dĺžka prívodu: 5 m|farba drôtu: neuvádza sa|farba svetla: teplá biela|krytie: IP44|materiál: neuvádza sa|počet LED: 60|použitie: vnútorné|predajný obal: 1 ks, krabica|príkon: 2,25 W|produkt: darčeky|rozmer: 11 × 13,5 × 20 cm|typ napájania: sieťový adaptér|vstupné napätie: 230 V AC|výstupné napätie: 4,5 V DC|záručná doba: 2 roky|zdroj svetla: LED|životnosť: 10 000 hodín
| časovač | nie |
| diaľkový ovládač | nie |
| dĺžka prívodu | 5 m |
| farba drôtu | neuvádza sa |
| farba svetla | teplá biela |
| krytie | IP44 |
| materiál | neuvádza sa |
| počet LED | 60 |
| použitie | vnútorné |
| predajný obal | 1 ks, krabica |
| príkon | 2,25 W |
| produkt | darčeky |
| rozmer | 11 × 13,5 × 20 cm |
| typ napájania | sieťový adaptér |
| vstupné napätie | 230 V AC |
| výstupné napätie | 4,5 V DC |
| záručná doba | 2 roky |
| zdroj svetla | LED |
| životnosť | 10 000 hodín |