19,95 €
LED dekorácia – zapichovacie lampáše biele, vonkajšie aj vnútorné, studená biela časovač: nie|diaľkový ovládač: nie|dĺžka prívodu: 3 m|farba drôtu: čierna|farba svetla: studená biela|krytie: IP44|materiál: plast|počet LED: 4× 1|použitie: vonkajšie aj vnútorné|predajný obal: 1 ks, krabica|príkon: 5 W|produkt: lucerna|rozmer: 4× 6,5 × 6,5 × 11,5 cm + 27 cm|typ napájania: sieťový adaptér|vstupné napätie: 230 V AC|výstupné […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 1550002030
Kategórie: dekorácieVianočné osvetlenieVianočné stolné a okenné dekorácie
časovač: nie|diaľkový ovládač: nie|dĺžka prívodu: 3 m|farba drôtu: čierna|farba svetla: studená biela|krytie: IP44|materiál: plast|počet LED: 4× 1|použitie: vonkajšie aj vnútorné|predajný obal: 1 ks, krabica|príkon: 5 W|produkt: lucerna|rozmer: 4× 6,5 × 6,5 × 11,5 cm + 27 cm|typ napájania: sieťový adaptér|vstupné napätie: 230 V AC|výstupné napätie: 5 V DC micro USB (súčasťou balenia)|záručná doba: 2 roky|zdroj svetla: LED|životnosť: 10 000 hodín
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
časovač: nie|diaľkový ovládač: nie|dĺžka prívodu: 3 m|farba drôtu: čierna|farba svetla: studená biela|krytie: IP44|materiál: plast|počet LED: 4× 1|použitie: vonkajšie aj vnútorné|predajný obal: 1 ks, krabica|príkon: 5 W|produkt: lucerna|rozmer: 4× 6,5 × 6,5 × 11,5 cm + 27 cm|typ napájania: sieťový adaptér|vstupné napätie: 230 V AC|výstupné napätie: 5 V DC micro USB (súčasťou balenia)|záručná doba: 2 roky|zdroj svetla: LED|životnosť: 10 000 hodín
| časovač | nie |
| diaľkový ovládač | nie |
| dĺžka prívodu | 3 m |
| farba drôtu | čierna |
| farba svetla | studená biela |
| krytie | IP44 |
| materiál | plast |
| počet LED | 4× 1 |
| použitie | vonkajšie aj vnútorné |
| predajný obal | 1 ks, krabica |
| príkon | 5 W |
| produkt | lucerna |
| rozmer | 4× 6,5 × 6,5 × 11,5 cm + 27 cm |
| typ napájania | sieťový adaptér |
| vstupné napätie | 230 V AC |
| výstupné napätie | 5 V DC micro USB (súčasťou balenia) |
| záručná doba | 2 roky |
| zdroj svetla | LED |
| životnosť | 10 000 hodín |