16,95 €
LED dekorácia – zapichovacie svietiace vetvičky, vonkaj. aj vnút., studená biela, časovač časovač: áno|diaľkový ovládač: nie|dĺžka prívodu: 5 m|farba drôtu: čierna|farba svetla: studená biela|krytie: IP44|materiál: kov|počet LED: 180|použitie: vonkajšie aj vnútorné|predajný obal: 1 ks, krabica|príkon: 3,6 W|produkt: vetvy|rozmer: 65 cm|typ napájania: sieťový adaptér|vstupné napätie: 230 V AC|výstupné napätie: 4,5 V DC|záručná doba: 2 roky|zdroj svetla: […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 1550002029
Kategórie: dekorácieLED svietiace stromčekyVianočné osvetlenie
časovač: áno|diaľkový ovládač: nie|dĺžka prívodu: 5 m|farba drôtu: čierna|farba svetla: studená biela|krytie: IP44|materiál: kov|počet LED: 180|použitie: vonkajšie aj vnútorné|predajný obal: 1 ks, krabica|príkon: 3,6 W|produkt: vetvy|rozmer: 65 cm|typ napájania: sieťový adaptér|vstupné napätie: 230 V AC|výstupné napätie: 4,5 V DC|záručná doba: 2 roky|zdroj svetla: LED|životnosť: 10 000 hodín
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
časovač: áno|diaľkový ovládač: nie|dĺžka prívodu: 5 m|farba drôtu: čierna|farba svetla: studená biela|krytie: IP44|materiál: kov|počet LED: 180|použitie: vonkajšie aj vnútorné|predajný obal: 1 ks, krabica|príkon: 3,6 W|produkt: vetvy|rozmer: 65 cm|typ napájania: sieťový adaptér|vstupné napätie: 230 V AC|výstupné napätie: 4,5 V DC|záručná doba: 2 roky|zdroj svetla: LED|životnosť: 10 000 hodín
| časovač | áno |
| diaľkový ovládač | nie |
| dĺžka prívodu | 5 m |
| farba drôtu | čierna |
| farba svetla | studená biela |
| krytie | IP44 |
| materiál | kov |
| počet LED | 180 |
| použitie | vonkajšie aj vnútorné |
| predajný obal | 1 ks, krabica |
| príkon | 3,6 W |
| produkt | vetvy |
| rozmer | 65 cm |
| typ napájania | sieťový adaptér |
| vstupné napätie | 230 V AC |
| výstupné napätie | 4,5 V DC |
| záručná doba | 2 roky |
| zdroj svetla | LED |
| životnosť | 10 000 hodín |