13,95 €
LED detská lampa so svietidlom Dino, 3× AAA batérie súčasťou balenia: nie|doba nabíjania: neuvádza sa|doba svietenia: 90 h|doba svietenia detail: SMD LED 100 % – 90 h|dosvit: SMD LED 100 % – 22 m|farba: biela s dino potlačou|fokus: nie|hmotnosť: 195 g|LED indikácia nabíjania: neuvádza sa|LED indikácia stavu akumulátora: neuvádza sa|materiál: ABS plast|maximálny dosvit: 22 m|maximálny […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 1440013124
Kategórie: Ručné svietidláSvietidlá
batérie súčasťou balenia: nie|doba nabíjania: neuvádza sa|doba svietenia: 90 h|doba svietenia detail: SMD LED 100 % – 90 h|dosvit: SMD LED 100 % – 22 m|farba: biela s dino potlačou|fokus: nie|hmotnosť: 195 g|LED indikácia nabíjania: neuvádza sa|LED indikácia stavu akumulátora: neuvádza sa|materiál: ABS plast|maximálny dosvit: 22 m|maximálny svetelný tok: 35 lm|nabíjací: nie|napájanie: 3× AAA|nárazuvzdornosť: áno|počet režimov svietenia: 1|predajný obal: 1 ks, krabica|príslušenstvo: fotoluminiscenčný vypínač|režimy: SMD LED 100 %|rozmer: 108 × 148 mm|špeciálna funkcia: časovač|svetelný tok: 35 lm svietidlo/7 lm detská lampa|typ batérie: LR03 (1,5 V)|typ napájacieho konektoru: neuvádza sa|vodeodolná: nie|vybavenie: neuvádza sa|záručná doba: 2 roky|zdroj svetla: SMD LED|značka: EMOS
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
batérie súčasťou balenia: nie|doba nabíjania: neuvádza sa|doba svietenia: 90 h|doba svietenia detail: SMD LED 100 % – 90 h|dosvit: SMD LED 100 % – 22 m|farba: biela s dino potlačou|fokus: nie|hmotnosť: 195 g|LED indikácia nabíjania: neuvádza sa|LED indikácia stavu akumulátora: neuvádza sa|materiál: ABS plast|maximálny dosvit: 22 m|maximálny svetelný tok: 35 lm|nabíjací: nie|napájanie: 3× AAA|nárazuvzdornosť: áno|počet režimov svietenia: 1|predajný obal: 1 ks, krabica|príslušenstvo: fotoluminiscenčný vypínač|režimy: SMD LED 100 %|rozmer: 108 × 148 mm|špeciálna funkcia: časovač|svetelný tok: 35 lm svietidlo/7 lm detská lampa|typ batérie: LR03 (1,5 V)|typ napájacieho konektoru: neuvádza sa|vodeodolná: nie|vybavenie: neuvádza sa|záručná doba: 2 roky|zdroj svetla: SMD LED|značka: EMOS
| batérie súčasťou balenia | nie |
| doba nabíjania | neuvádza sa |
| doba svietenia | 90 h |
| doba svietenia detail | SMD LED 100 % – 90 h |
| dosvit | SMD LED 100 % – 22 m |
| farba | biela s dino potlačou |
| fokus | nie |
| hmotnosť | 195 g |
| LED indikácia nabíjania | neuvádza sa |
| materiál | ABS plast |
| maximálny dosvit | 22 m |
| maximálny svetelný tok | 35 lm |
| nabíjací | nie |
| napájanie | 3× AAA |
| nárazuvzdornosť | áno |
| počet režimov svietenia | 1 |
| predajný obal | 1 ks, krabica |
| príslušenstvo | fotoluminiscenčný vypínač |
| režimy | SMD LED 100 % |
| rozmer | 108 × 148 mm |
| špeciálna funkcia | časovač |
| svetelný tok | 35 lm svietidlo/7 lm detská lampa |
| typ batérie | LR03 (1,5 V) |
| typ napájacieho konektoru | neuvádza sa |