37,95 €
LED nabíjacie pracovné svietidlo P4535 batérie súčasťou balenia: áno|doba nabíjania: 3 h|doba svietenia: 2–10 h|doba svietenia detail: 1× COB LED 100 % – 3,5 h, 2× COB LED 100 % – 2,5 h, LED 100 % – 10 h|dosvit: 1× COB LED 100 % – 25 m, 2× COB LED 100 % – 35 m, […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 1440004901
Kategórie: LED pracovné svietidláSvietidlá
batérie súčasťou balenia: áno|doba nabíjania: 3 h|doba svietenia: 2–10 h|doba svietenia detail: 1× COB LED 100 % – 3,5 h, 2× COB LED 100 % – 2,5 h, LED 100 % – 10 h|dosvit: 1× COB LED 100 % – 25 m, 2× COB LED 100 % – 35 m, LED 100 % – 40 m|farba: čierno-zelená|fokus: nie|hmotnosť: neuvádza sa|LED indikácia nabíjania: áno|LED indikácia stavu akumulátora: áno|materiál: ABS + TPR + guma|maximálny dosvit: 40 m|maximálny svetelný tok: 670 lm|nabíjací: áno|napájanie: Li-Ion akupack|nárazuvzdornosť: nie|počet režimov svietenia: 3|predajný obal: 1 ks, krabica|príslušenstvo: USB kábel|režimy: 1× COB LED 100 %, 2× COB LED 100 %, LED 100 %|rozmer: 35 × 33 × 257 mm|špeciálna funkcia: funkcie powerbank, funkcia rýchleho vypnutia, funkcia ochrany batérie|svetelný tok: 1× COB LED 100 % – 340 lm, 2× COB LED 100 % – 670 lm, LED 100 % – 55 lm|typ batérie: 2 200 mAh/3,7 V|typ napájacieho konektoru: USB C|vodeodolná: nie|vybavenie: 1× hák, 4× magnet|záručná doba: 2 roky|zdroj svetla: 2× COB LED + LED|značka: EMOS
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
batérie súčasťou balenia: áno|doba nabíjania: 3 h|doba svietenia: 2–10 h|doba svietenia detail: 1× COB LED 100 % – 3,5 h, 2× COB LED 100 % – 2,5 h, LED 100 % – 10 h|dosvit: 1× COB LED 100 % – 25 m, 2× COB LED 100 % – 35 m, LED 100 % – 40 m|farba: čierno-zelená|fokus: nie|hmotnosť: neuvádza sa|LED indikácia nabíjania: áno|LED indikácia stavu akumulátora: áno|materiál: ABS + TPR + guma|maximálny dosvit: 40 m|maximálny svetelný tok: 670 lm|nabíjací: áno|napájanie: Li-Ion akupack|nárazuvzdornosť: nie|počet režimov svietenia: 3|predajný obal: 1 ks, krabica|príslušenstvo: USB kábel|režimy: 1× COB LED 100 %, 2× COB LED 100 %, LED 100 %|rozmer: 35 × 33 × 257 mm|špeciálna funkcia: funkcie powerbank, funkcia rýchleho vypnutia, funkcia ochrany batérie|svetelný tok: 1× COB LED 100 % – 340 lm, 2× COB LED 100 % – 670 lm, LED 100 % – 55 lm|typ batérie: 2 200 mAh/3,7 V|typ napájacieho konektoru: USB C|vodeodolná: nie|vybavenie: 1× hák, 4× magnet|záručná doba: 2 roky|zdroj svetla: 2× COB LED + LED|značka: EMOS
| batérie súčasťou balenia | áno |
| doba nabíjania | 3 h |
| doba svietenia | 2–10 h |
| doba svietenia detail | 1× COB LED 100 % – 3,5 h, 2× COB LED 100 % – 2,5 h, LED 100 % – 10 h |
| dosvit | 1× COB LED 100 % – 25 m, 2× COB LED 100 % – 35 m, LED 100 % – 40 m |
| farba | čierno-zelená |
| fokus | nie |
| hmotnosť | neuvádza sa |
| LED indikácia nabíjania | áno |
| materiál | ABS + TPR + guma |
| maximálny dosvit | 40 m |
| maximálny svetelný tok | 670 lm |
| nabíjací | áno |
| napájanie | Li-Ion akupack |
| nárazuvzdornosť | nie |
| počet režimov svietenia | 3 |
| predajný obal | 1 ks, krabica |
| príslušenstvo | USB kábel |
| režimy | 1× COB LED 100 %, 2× COB LED 100 %, LED 100 % |
| rozmer | 35 × 33 × 257 mm |
| špeciálna funkcia | funkcie powerbank, funkcia rýchleho vypnutia, funkcia ochrany batérie |
| svetelný tok | 1× COB LED 100 % – 340 lm, 2× COB LED 100 % – 670 lm, LED 100 % – 55 lm |
| typ batérie | 2 200 mAh/3,7 V |
| typ napájacieho konektoru | USB C |