5,50 €
LED náhrobná sviečka červená, 2x C, vonkajšia aj vnútorná, teplá biela, senzor časovač: senzor|diaľkový ovládač: nie|dĺžka prívodu: neuvádza sa|farba drôtu: neuvádza sa|farba svetla: teplá biela|krytie: IP44|materiál: plast|počet LED: 1|použitie: vonkajšie aj vnútorné|predajný obal: 1 ks, krabica|príkon: 0,06 W|produkt: hrobová sviečka|rozmer: 7 × 12,5 cm|typ napájania: batéria (2× C)|vstupné napätie: neuvádza sa|výstupné napätie: 3 V DC|záručná […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 1550000057
Kategórie: dekorácieVianočné osvetlenieVianočné sviečky
časovač: senzor|diaľkový ovládač: nie|dĺžka prívodu: neuvádza sa|farba drôtu: neuvádza sa|farba svetla: teplá biela|krytie: IP44|materiál: plast|počet LED: 1|použitie: vonkajšie aj vnútorné|predajný obal: 1 ks, krabica|príkon: 0,06 W|produkt: hrobová sviečka|rozmer: 7 × 12,5 cm|typ napájania: batéria (2× C)|vstupné napätie: neuvádza sa|výstupné napätie: 3 V DC|záručná doba: 2 roky|zdroj svetla: LED|životnosť: 10 000 hodín
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
časovač: senzor|diaľkový ovládač: nie|dĺžka prívodu: neuvádza sa|farba drôtu: neuvádza sa|farba svetla: teplá biela|krytie: IP44|materiál: plast|počet LED: 1|použitie: vonkajšie aj vnútorné|predajný obal: 1 ks, krabica|príkon: 0,06 W|produkt: hrobová sviečka|rozmer: 7 × 12,5 cm|typ napájania: batéria (2× C)|vstupné napätie: neuvádza sa|výstupné napätie: 3 V DC|záručná doba: 2 roky|zdroj svetla: LED|životnosť: 10 000 hodín
| časovač | senzor |
| diaľkový ovládač | nie |
| dĺžka prívodu | neuvádza sa |
| farba drôtu | neuvádza sa |
| farba svetla | teplá biela |
| krytie | IP44 |
| materiál | plast |
| počet LED | 1 |
| použitie | vonkajšie aj vnútorné |
| predajný obal | 1 ks, krabica |
| príkon | 0,06 W |
| produkt | hrobová sviečka |
| rozmer | 7 × 12,5 cm |
| typ napájania | batéria (2× C) |
| vstupné napätie | neuvádza sa |
| výstupné napätie | 3 V DC |
| záručná doba | 2 roky |
| zdroj svetla | LED |
| životnosť | 10 000 hodín |