104,00 €
LED náramok, 10 lm, 2× CR2032, 16 ks, display box batérie súčasťou balenia: áno|doba nabíjania: neuvádza sa|doba svietenia: 160 h|doba svietenia detail: LED 100 % – 160 h|dosvit: neuvádza sa|farba: #|fokus: nie|hmotnosť: 44 g|LED indikácia nabíjania: neuvádza sa|LED indikácia stavu akumulátora: neuvádza sa|materiál: plast + guma|maximálny dosvit: neuvádza sa|maximálny svetelný tok: 10 lm|nabíjací: nie|napájanie: 2× […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 1440812903
Kategórie: LED pracovné svietidláSvietidlá
batérie súčasťou balenia: áno|doba nabíjania: neuvádza sa|doba svietenia: 160 h|doba svietenia detail: LED 100 % – 160 h|dosvit: neuvádza sa|farba: #|fokus: nie|hmotnosť: 44 g|LED indikácia nabíjania: neuvádza sa|LED indikácia stavu akumulátora: neuvádza sa|materiál: plast + guma|maximálny dosvit: neuvádza sa|maximálny svetelný tok: 10 lm|nabíjací: nie|napájanie: 2× CR2032|nárazuvzdornosť: áno|počet režimov svietenia: 2|predajný obal: 16 ks, display box|príslušenstvo: neuvádza sa|režimy: #|rozmer: 190 × 35 × 17 mm|špeciálna funkcia: neuvádza sa|svetelný tok: LED 100 % – 10 lm|typ batérie: CR2032 (3 V)|typ napájacieho konektoru: neuvádza sa|vodeodolná: áno (IP43)|vybavenie: náramok na ruku|záručná doba: 2 roky|zdroj svetla: LED|značka: EMOS
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
batérie súčasťou balenia: áno|doba nabíjania: neuvádza sa|doba svietenia: 160 h|doba svietenia detail: LED 100 % – 160 h|dosvit: neuvádza sa|farba: #|fokus: nie|hmotnosť: 44 g|LED indikácia nabíjania: neuvádza sa|LED indikácia stavu akumulátora: neuvádza sa|materiál: plast + guma|maximálny dosvit: neuvádza sa|maximálny svetelný tok: 10 lm|nabíjací: nie|napájanie: 2× CR2032|nárazuvzdornosť: áno|počet režimov svietenia: 2|predajný obal: 16 ks, display box|príslušenstvo: neuvádza sa|režimy: #|rozmer: 190 × 35 × 17 mm|špeciálna funkcia: neuvádza sa|svetelný tok: LED 100 % – 10 lm|typ batérie: CR2032 (3 V)|typ napájacieho konektoru: neuvádza sa|vodeodolná: áno (IP43)|vybavenie: náramok na ruku|záručná doba: 2 roky|zdroj svetla: LED|značka: EMOS
| batérie súčasťou balenia | áno |
| doba nabíjania | neuvádza sa |
| doba svietenia | 160 h |
| doba svietenia detail | LED 100 % – 160 h |
| dosvit | neuvádza sa |
| farba | # |
| fokus | nie |
| hmotnosť | 4,4 g |
| LED indikácia nabíjania | neuvádza sa |
| materiál | plast + guma |
| maximálny dosvit | neuvádza sa |
| maximálny svetelný tok | 10 lm |
| nabíjací | nie |
| napájanie | 2× CR2032 |
| nárazuvzdornosť | áno |
| počet režimov svietenia | 2 |
| predajný obal | 16 ks, display box |
| príslušenstvo | neuvádza sa |
| režimy | # |
| rozmer | 190 × 35 × 17 mm |
| špeciálna funkcia | neuvádza sa |
| svetelný tok | LED 100 % – 10 lm |
| typ batérie | CR2032 (3 V) |
| typ napájacieho konektoru | neuvádza sa |