15,95 €
LED nočné svetlo P3313 do zásuvky s 2× USB automatické zapnutie/vypnutie: áno|časové oneskorenie: neuvádza sa|farba svetla: studená biela|fotosenzor: áno|maximálny dosvit: 2 m|maximálny svetelný tok: 4 lm|max. výstup 1× USB: 5 V/2,4 A/12 W|max. výstup celkom: 5 V/2,4 A/12 W|napájanie: 230 V~/50 Hz, max. 0,3 W|natáčanie: nie|ochrana proti preťaženiu, prepätiu a skratu: áno|počet USB výstupov: 2|pohybové […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 1456000100
automatické zapnutie/vypnutie: áno|časové oneskorenie: neuvádza sa|farba svetla: studená biela|fotosenzor: áno|maximálny dosvit: 2 m|maximálny svetelný tok: 4 lm|max. výstup 1× USB: 5 V/2,4 A/12 W|max. výstup celkom: 5 V/2,4 A/12 W|napájanie: 230 V~/50 Hz, max. 0,3 W|natáčanie: nie|ochrana proti preťaženiu, prepätiu a skratu: áno|počet USB výstupov: 2|pohybové čidlo: nie|predajný obal: 1 ks, blister|režimy: on/off/auto|rozmer: 60 × 60 × 73 mm|vypínač: áno|zdroj svetla: 1× LED priemer 5 mm
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
automatické zapnutie/vypnutie: áno|časové oneskorenie: neuvádza sa|farba svetla: studená biela|fotosenzor: áno|maximálny dosvit: 2 m|maximálny svetelný tok: 4 lm|max. výstup 1× USB: 5 V/2,4 A/12 W|max. výstup celkom: 5 V/2,4 A/12 W|napájanie: 230 V~/50 Hz, max. 0,3 W|natáčanie: nie|ochrana proti preťaženiu, prepätiu a skratu: áno|počet USB výstupov: 2|pohybové čidlo: nie|predajný obal: 1 ks, blister|režimy: on/off/auto|rozmer: 60 × 60 × 73 mm|vypínač: áno|zdroj svetla: 1× LED priemer 5 mm
| automatické zapnutie/vypnutie | áno |
| časové oneskorenie | neuvádza sa |
| farba svetla | studená biela |
| fotosenzor | áno |
| maximálny dosvit | 2 m |
| maximálny svetelný tok | 4 lm |
| max. výstup 1× USB | 5 V/2,4 A/12 W |
| max. výstup celkom | 5 V/2,4 A/12 W |
| napájanie | 230 V~/50 Hz, max. 0,3 W |
| natáčanie | nie |
| počet USB výstupov | 2 |
| pohybové čidlo | nie |
| predajný obal | 1 ks, blister |
| režimy | on/off/auto |
| rozmer | 60 × 60 × 73 mm |
| vypínač | áno |
| zdroj svetla | 1× LED priemer 5 mm |