51,30 €
LED Núdzové svietidlo CESSI 3W 3H MT dĺžka zálohy: 3 h|doba nabíjania batérie: ≥ 24 hodín|farba svetla: studená biela|farba tela: biela|frekvencia napájacieho napätia: 50/60 Hz|kapacita batérie: 900 mAh|kontrolné vybavenie: manuálne tlačidlo|krytie: IP20|materiál difúzora: neuvádza sa|materiál tela: plast (PC)|napájacie napätie: 220–240 V AC|predajný obal: 1 ks, krabica|prevádzkový režim: trvalý|príkon na vstupe: 3 W max.|rozmer: 315 × […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 1548121000
Kategórie: LED panely MALÉSvietidlá
dĺžka zálohy: 3 h|doba nabíjania batérie: ≥ 24 hodín|farba svetla: studená biela|farba tela: biela|frekvencia napájacieho napätia: 50/60 Hz|kapacita batérie: 900 mAh|kontrolné vybavenie: manuálne tlačidlo|krytie: IP20|materiál difúzora: neuvádza sa|materiál tela: plast (PC)|napájacie napätie: 220–240 V AC|predajný obal: 1 ks, krabica|prevádzkový režim: trvalý|príkon na vstupe: 3 W max.|rozmer: 315 × 223 × 45 mm|rozsah pracovných teplôt: 0 °C až +40 °C|stupeň ochrany proti mechanickým nárazom: neuvádza sa|svetelný tok: 30 lm|teplota chromatičnosti: 5 000 K|trieda ochrany: II|typ batérie: Ni-Cd|typ montáže: prisadená|účinník: <0,5|vstupný prúd: 26 mA|výstupné napätie: 10–50 V DC|výstupné napätie v núdzovom režime: 10–50 V DC, konštantný prúd|výstupný výkon v núdzovom stave: 1 W|záručná doba: 4 roky|záruka na batériu: 2 roky|zdroj svetla: LED
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
dĺžka zálohy: 3 h|doba nabíjania batérie: ≥ 24 hodín|farba svetla: studená biela|farba tela: biela|frekvencia napájacieho napätia: 50/60 Hz|kapacita batérie: 900 mAh|kontrolné vybavenie: manuálne tlačidlo|krytie: IP20|materiál difúzora: neuvádza sa|materiál tela: plast (PC)|napájacie napätie: 220–240 V AC|predajný obal: 1 ks, krabica|prevádzkový režim: trvalý|príkon na vstupe: 3 W max.|rozmer: 315 × 223 × 45 mm|rozsah pracovných teplôt: 0 °C až +40 °C|stupeň ochrany proti mechanickým nárazom: neuvádza sa|svetelný tok: 30 lm|teplota chromatičnosti: 5 000 K|trieda ochrany: II|typ batérie: Ni-Cd|typ montáže: prisadená|účinník: <0,5|vstupný prúd: 26 mA|výstupné napätie: 10–50 V DC|výstupné napätie v núdzovom režime: 10–50 V DC, konštantný prúd|výstupný výkon v núdzovom stave: 1 W|záručná doba: 4 roky|záruka na batériu: 2 roky|zdroj svetla: LED
| dĺžka zálohy | 3 h |
| doba nabíjania batérie | ≥ 24 hodín |
| farba svetla | studená biela |
| farba tela | biela |
| kapacita batérie | 900 mAh |
| kontrolné vybavenie | manuálne tlačidlo |
| krytie | IP20 |
| materiál difúzora | neuvádza sa |
| materiál tela | plast (PC) |
| napájacie napätie | 220–240 V AC |
| predajný obal | 1 ks, krabica |
| prevádzkový režim | trvalý |
| príkon na vstupe | 3 W max. |
| rozmer | 315 × 223 × 45 mm |
| rozsah pracovných teplôt | 0 °C až +40 °C |
| svetelný tok | 30 lm |
| teplota chromatičnosti | 5 000 K |
| trieda ochrany | II |
| typ batérie | Ni-Cd |
| typ montáže | prisadená |
| účinník | <0,5 |
| vstupný prúd | 26 mA |
| výstupné napätie | 10–50 V DC |