56,00 €
LED Núdzové svietidlo ORSU 3W 240LM 3H dĺžka zálohy: 3 h|doba nabíjania batérie: ≥ 24 hodín|farba svetla: studená biela|farba tela: biela|frekvencia napájacieho napätia: 50/60 Hz|kapacita batérie: 1 500 mAh|kontrolné vybavenie: manuálne tlačidlo|krytie: IP20|materiál difúzora: neuvádza sa|materiál tela: plast (PC)|napájacie napätie: 220–240 V AC|predajný obal: 1 ks, krabica|prevádzkový režim: pohotovostný|príkon na vstupe: 3 W|rozmer: priemer 140 […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 1548131000
Kategórie: LED panely MALÉSvietidlá
dĺžka zálohy: 3 h|doba nabíjania batérie: ≥ 24 hodín|farba svetla: studená biela|farba tela: biela|frekvencia napájacieho napätia: 50/60 Hz|kapacita batérie: 1 500 mAh|kontrolné vybavenie: manuálne tlačidlo|krytie: IP20|materiál difúzora: neuvádza sa|materiál tela: plast (PC)|napájacie napätie: 220–240 V AC|predajný obal: 1 ks, krabica|prevádzkový režim: pohotovostný|príkon na vstupe: 3 W|rozmer: priemer 140 × 55 mm|rozsah pracovných teplôt: 0 °C až +45 °C|stupeň ochrany proti mechanickým nárazom: neuvádza sa|svetelný tok: 240 lm|teplota chromatičnosti: 6 500 K|trieda ochrany: II|typ batérie: LiFePo4|typ montáže: vstavaná|účinník: >0,5|vstupný prúd: 27 mA|výstupné napätie: neuvádza sa|výstupné napätie v núdzovom režime: neuvádza sa|výstupný výkon v núdzovom stave: 3 W|záručná doba: 4 roky|záruka na batériu: 2 roky|zdroj svetla: LED
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
dĺžka zálohy: 3 h|doba nabíjania batérie: ≥ 24 hodín|farba svetla: studená biela|farba tela: biela|frekvencia napájacieho napätia: 50/60 Hz|kapacita batérie: 1 500 mAh|kontrolné vybavenie: manuálne tlačidlo|krytie: IP20|materiál difúzora: neuvádza sa|materiál tela: plast (PC)|napájacie napätie: 220–240 V AC|predajný obal: 1 ks, krabica|prevádzkový režim: pohotovostný|príkon na vstupe: 3 W|rozmer: priemer 140 × 55 mm|rozsah pracovných teplôt: 0 °C až +45 °C|stupeň ochrany proti mechanickým nárazom: neuvádza sa|svetelný tok: 240 lm|teplota chromatičnosti: 6 500 K|trieda ochrany: II|typ batérie: LiFePo4|typ montáže: vstavaná|účinník: >0,5|vstupný prúd: 27 mA|výstupné napätie: neuvádza sa|výstupné napätie v núdzovom režime: neuvádza sa|výstupný výkon v núdzovom stave: 3 W|záručná doba: 4 roky|záruka na batériu: 2 roky|zdroj svetla: LED
| dĺžka zálohy | 3 h |
| doba nabíjania batérie | ≥ 24 hodín |
| farba svetla | studená biela |
| farba tela | biela |
| kapacita batérie | 1 500 mAh |
| kontrolné vybavenie | manuálne tlačidlo |
| krytie | IP20 |
| materiál difúzora | neuvádza sa |
| materiál tela | plast (PC) |
| napájacie napätie | 220–240 V AC |
| predajný obal | 1 ks, krabica |
| prevádzkový režim | pohotovostný |
| príkon na vstupe | 3 W |
| rozmer | priemer 140 × 55 mm |
| rozsah pracovných teplôt | 0 °C až +45 °C |
| svetelný tok | 240 lm |
| teplota chromatičnosti | 6 500 K |
| trieda ochrany | II |
| typ batérie | LiFePo4 |
| typ montáže | vstavaná |
| účinník | 0,5 |
| vstupný prúd | 27 mA |
| výstupné napätie | neuvádza sa |