11,50 €
LED orientačné vstavané svietidlo AMAL 80×80, 1,5W teplá b.,IP65 energetická trieda (od 1.9.2021): neuvádza sa|farba: nerez|farba svetla: teplá biela|frekvencia: 50–60 Hz|krytie: IP65|materiál difúzora: sklo|materiál tela: hliník|montážny otvor: 75 × 70 mm|možnosť stmievania: nie|napätie: 220–240 V|predajný obal: 1 ks, krabica|príkon: 1,5 W|rozmer: 80 × 80 × 61 mm|rozsah pracovnej teploty: -20~+60 °C|svetelný tok: 75 lm|teplota chromatičnosti: […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 1545000090
Kategórie: Stropné svietidláSvietidlá
energetická trieda (od 1.9.2021): neuvádza sa|farba: nerez|farba svetla: teplá biela|frekvencia: 50–60 Hz|krytie: IP65|materiál difúzora: sklo|materiál tela: hliník|montážny otvor: 75 × 70 mm|možnosť stmievania: nie|napätie: 220–240 V|predajný obal: 1 ks, krabica|príkon: 1,5 W|rozmer: 80 × 80 × 61 mm|rozsah pracovnej teploty: -20~+60 °C|svetelný tok: 75 lm|teplota chromatičnosti: 3 000 K|záručná doba: 2 roky|zdroj svetla: LED|životnosť: 30 000 hodín
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
energetická trieda (od 1.9.2021): neuvádza sa|farba: nerez|farba svetla: teplá biela|frekvencia: 50–60 Hz|krytie: IP65|materiál difúzora: sklo|materiál tela: hliník|montážny otvor: 75 × 70 mm|možnosť stmievania: nie|napätie: 220–240 V|predajný obal: 1 ks, krabica|príkon: 1,5 W|rozmer: 80 × 80 × 61 mm|rozsah pracovnej teploty: -20~+60 °C|svetelný tok: 75 lm|teplota chromatičnosti: 3 000 K|záručná doba: 2 roky|zdroj svetla: LED|životnosť: 30 000 hodín
| farba | nerez |
| farba svetla | teplá biela |
| frekvencia | 50/60 Hz |
| krytie | IP65 |
| materiál difúzora | sklo |
| materiál tela | hliník |
| montážny otvor | 75 × 70 mm |
| možnosť stmievania | nie |
| napätie | 220–240 V |
| predajný obal | 1 ks, krabica |
| príkon | 15 W |
| rozmer | 80 × 80 × 61 mm |
| rozsah pracovnej teploty | -20~+60 °C |
| svetelný tok | 75 lm |
| teplota chromatičnosti | 3 000 K |
| záručná doba | 2 roky |
| zdroj svetla | LED |
| životnosť | 30 000 hodín |