30,50 €
LED osvetlenie T5 lišta TIGO 1200mm, 20W neutrálna biela dĺžka: 1 150 mm|energetická trieda: neuvádza sa|energetická trieda (od 1.9.2021): neuvádza sa|farba svetla: neutrálna biela|materiál: hliník (Al) + plast|počet LED: neuvádza sa|predajný obal: 1 ks, krabička|príkon: 20 W|rozmer: 1 150 × 22 × 30 mm|stmievanie: neuvádza sa|svetelný tok: 2 000 lm|teplota chromatičnosti: 4 000 K|uhol vyžarovania: […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 1531211040
Kategórie: Stropné svietidláSvietidlá
dĺžka: 1 150 mm|energetická trieda: neuvádza sa|energetická trieda (od 1.9.2021): neuvádza sa|farba svetla: neutrálna biela|materiál: hliník (Al) + plast|počet LED: neuvádza sa|predajný obal: 1 ks, krabička|príkon: 20 W|rozmer: 1 150 × 22 × 30 mm|stmievanie: neuvádza sa|svetelný tok: 2 000 lm|teplota chromatičnosti: 4 000 K|uhol vyžarovania: 120°|záručná doba: 2 roky|životnosť: 25 000 hodín
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
dĺžka: 1 150 mm|energetická trieda: neuvádza sa|energetická trieda (od 1.9.2021): neuvádza sa|farba svetla: neutrálna biela|materiál: hliník (Al) + plast|počet LED: neuvádza sa|predajný obal: 1 ks, krabička|príkon: 20 W|rozmer: 1 150 × 22 × 30 mm|stmievanie: neuvádza sa|svetelný tok: 2 000 lm|teplota chromatičnosti: 4 000 K|uhol vyžarovania: 120°|záručná doba: 2 roky|životnosť: 25 000 hodín
| dĺžka | 1 150 mm |
| energetická trieda | neuvádza sa |
| farba svetla | neutrálna biela |
| materiál | hliník (Al) + plast |
| počet LED | neuvádza sa |
| predajný obal | 1 ks, krabička |
| príkon | 20 W |
| rozmer | 1 150 × 22 × 30 mm |
| stmievanie | neuvádza sa |
| svetelný tok | 2 000 lm |
| teplota chromatičnosti | 4 000 K |
| uhol vyžarovania | 120° |
| záručná doba | 2 roky |
| životnosť | 25 000 hodín |