28,90 €
LED prachotesné svietidlo DUSTY 37W neutrálna biela, IP65 farba svetla: neutrálna biela|farba tela: biela|frekvencia: 50/60 Hz|index podania farieb (CRI): Ra >80|krytie: IP65|materiál: plast (PC)|materiál difúzora: plast (PC)|materiál spon: nemá spony|materiál tela: plast (PC)|možnosť stmievania: nie|náhrada za žiarovku: 2× 36 W CFL|napätie: 220–240 V|predajný obal: 1 ks, blister|priebežná monáž: áno|príkon: 37 W|prúd: 163 mA|rozmer: 1 284 […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 1546135800
Kategórie: LED priemyselné svietidláSvietidlá
farba svetla: neutrálna biela|farba tela: biela|frekvencia: 50/60 Hz|index podania farieb (CRI): Ra >80|krytie: IP65|materiál: plast (PC)|materiál difúzora: plast (PC)|materiál spon: nemá spony|materiál tela: plast (PC)|možnosť stmievania: nie|náhrada za žiarovku: 2× 36 W CFL|napätie: 220–240 V|predajný obal: 1 ks, blister|priebežná monáž: áno|príkon: 37 W|prúd: 163 mA|rozmer: 1 284 × 53 × 35 mm|rozsah pracovnej teploty: -15 °C až +35 °C|stupeň ochrany proti mechanickým nárazom: IK08|svetelný tok: 3 800 lm|svetelný tok v núdzovom režime: neuvádza sa|teplota chromatičnosti: 4 000 K|trieda ochrany: II|typ difúzora: mliečny|typ montáže: prisadená, závesná, na stenu|typ riadenia: neuvádza sa|uhol vyžarovania: 120°|výdrž batérie: neuvádza sa|záručná doba: 3 roky|záruka na batériu: neuvádza sa|zdroj svetla: LED|životnosť: 30 000 hodín
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
farba svetla: neutrálna biela|farba tela: biela|frekvencia: 50/60 Hz|index podania farieb (CRI): Ra >80|krytie: IP65|materiál: plast (PC)|materiál difúzora: plast (PC)|materiál spon: nemá spony|materiál tela: plast (PC)|možnosť stmievania: nie|náhrada za žiarovku: 2× 36 W CFL|napätie: 220–240 V|predajný obal: 1 ks, blister|priebežná monáž: áno|príkon: 37 W|prúd: 163 mA|rozmer: 1 284 × 53 × 35 mm|rozsah pracovnej teploty: -15 °C až +35 °C|stupeň ochrany proti mechanickým nárazom: IK08|svetelný tok: 3 800 lm|svetelný tok v núdzovom režime: neuvádza sa|teplota chromatičnosti: 4 000 K|trieda ochrany: II|typ difúzora: mliečny|typ montáže: prisadená, závesná, na stenu|typ riadenia: neuvádza sa|uhol vyžarovania: 120°|výdrž batérie: neuvádza sa|záručná doba: 3 roky|záruka na batériu: neuvádza sa|zdroj svetla: LED|životnosť: 30 000 hodín
| farba svetla | neutrálna biela |
| farba tela | biela |
| frekvencia | 50/60 Hz |
| index podania farieb (CRI) | Ra >80 |
| krytie | IP65 |
| materiál | plast (PC) |
| materiál difúzora | plast (PC) |
| materiál spon | nemá spony |
| materiál tela | plast (PC) |
| možnosť stmievania | nie |
| náhrada za žiarovku | 2× 36 W CFL |
| napätie | 220–240 V |
| predajný obal | 1 ks, blister |
| priebežná monáž | áno |
| príkon | 37 W |
| prúd | 163 mA |
| rozmer | 1 284 × 53 × 35 mm |
| rozsah pracovnej teploty | -15 °C až +35 °C |
| svetelný tok | 3 800 lm |
| teplota chromatičnosti | 4 000 K |
| trieda ochrany | II |
| typ difúzora | mliečny |
| typ montáže | prisadená, závesná, na stenu |