8,20 €
LED predné + zadné sviet. na bicykel P3921 na 2×CR2032, 10 lm batérie súčasťou balenia: áno|doba nabíjania: neuvádza sa|doba svietenia: 140 h|doba svietenia detail: 140 h (blikanie)|dosvit: LED 100 % – 13 m|farba: červená, biela|fokus: nie|hmotnosť: neuvádza sa|LED indikácia nabíjania: neuvádza sa|LED indikácia stavu akumulátora: neuvádza sa|materiál: silikón/plast|maximálny dosvit: 13 m|maximálny svetelný tok: 10 lm|nabíjací: […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 1446002100
Kategórie: CyklosvietidláSvietidlá
batérie súčasťou balenia: áno|doba nabíjania: neuvádza sa|doba svietenia: 140 h|doba svietenia detail: 140 h (blikanie)|dosvit: LED 100 % – 13 m|farba: červená, biela|fokus: nie|hmotnosť: neuvádza sa|LED indikácia nabíjania: neuvádza sa|LED indikácia stavu akumulátora: neuvádza sa|materiál: silikón/plast|maximálny dosvit: 13 m|maximálny svetelný tok: 10 lm|nabíjací: nie|napájanie: 2× 2 CR2032|nárazuvzdornosť: áno|počet režimov svietenia: 3|predajný obal: 1 ks, blister|príslušenstvo: držiak na bicykel|režimy: bliká pomaly, bliká rýchlo, svieti|rozmer: 90 × 29 × 25 mm|špeciálna funkcia: neuvádza sa|svetelný tok: LED 100 % – 10 lm|typ batérie: CR2032 (3 V)|typ napájacieho konektoru: neuvádza sa|vodeodolná: áno (IP43)|vybavenie: neuvádza sa|záručná doba: 2 roky|zdroj svetla: 2× LED biela, 2× LED červená|značka: EMOS
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
batérie súčasťou balenia: áno|doba nabíjania: neuvádza sa|doba svietenia: 140 h|doba svietenia detail: 140 h (blikanie)|dosvit: LED 100 % – 13 m|farba: červená, biela|fokus: nie|hmotnosť: neuvádza sa|LED indikácia nabíjania: neuvádza sa|LED indikácia stavu akumulátora: neuvádza sa|materiál: silikón/plast|maximálny dosvit: 13 m|maximálny svetelný tok: 10 lm|nabíjací: nie|napájanie: 2× 2 CR2032|nárazuvzdornosť: áno|počet režimov svietenia: 3|predajný obal: 1 ks, blister|príslušenstvo: držiak na bicykel|režimy: bliká pomaly, bliká rýchlo, svieti|rozmer: 90 × 29 × 25 mm|špeciálna funkcia: neuvádza sa|svetelný tok: LED 100 % – 10 lm|typ batérie: CR2032 (3 V)|typ napájacieho konektoru: neuvádza sa|vodeodolná: áno (IP43)|vybavenie: neuvádza sa|záručná doba: 2 roky|zdroj svetla: 2× LED biela, 2× LED červená|značka: EMOS
| batérie súčasťou balenia | áno |
| doba nabíjania | neuvádza sa |
| doba svietenia | 140 h |
| doba svietenia detail | 140 h (blikanie) |
| dosvit | LED 100 % – 13 m |
| farba | červená/biela |
| fokus | nie |
| hmotnosť | neuvádza sa |
| LED indikácia nabíjania | neuvádza sa |
| materiál | silikón/plast |
| maximálny dosvit | 13 m |
| maximálny svetelný tok | 10 lm |
| nabíjací | nie |
| napájanie | 2× 2 CR2032 |
| nárazuvzdornosť | áno |
| počet režimov svietenia | 3 |
| predajný obal | 1 ks, blister |
| príslušenstvo | držiak na bicykel |
| režimy | bliká pomaly, bliká rýchlo, svieti |
| rozmer | 90 × 29 × 25 mm |
| špeciálna funkcia | neuvádza sa |
| svetelný tok | LED 100 % – 10 lm |
| typ batérie | CR2032 (3 V) |
| typ napájacieho konektoru | neuvádza sa |