14,50 €
LED predné + zadné sviet. na bicykel P3922 na 2×CR2032, 22 lm batérie súčasťou balenia: áno|doba nabíjania: neuvádza sa|doba svietenia: 80 h|doba svietenia detail: 80 h (blikanie)|dosvit: COB LED 100 % – 7 m|farba: čierna|fokus: nie|hmotnosť: neuvádza sa|LED indikácia nabíjania: neuvádza sa|LED indikácia stavu akumulátora: neuvádza sa|materiál: plast|maximálny dosvit: 7 m|maximálny svetelný tok: 22 lm|nabíjací: […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 1446002200
Kategórie: CyklosvietidláSvietidlá
batérie súčasťou balenia: áno|doba nabíjania: neuvádza sa|doba svietenia: 80 h|doba svietenia detail: 80 h (blikanie)|dosvit: COB LED 100 % – 7 m|farba: čierna|fokus: nie|hmotnosť: neuvádza sa|LED indikácia nabíjania: neuvádza sa|LED indikácia stavu akumulátora: neuvádza sa|materiál: plast|maximálny dosvit: 7 m|maximálny svetelný tok: 22 lm|nabíjací: nie|napájanie: 2× 2 CR2032|nárazuvzdornosť: áno|počet režimov svietenia: 2|predajný obal: 1 ks, blister|príslušenstvo: držiak na bicykel|režimy: bliká, svieti|rozmer: 61 × 17 × 32 mm|špeciálna funkcia: neuvádza sa|svetelný tok: COB LED 100 % – 22 lm|typ batérie: CR2032 (3 V)|typ napájacieho konektoru: neuvádza sa|vodeodolná: áno (IP43)|vybavenie: neuvádza sa|záručná doba: 2 roky|zdroj svetla: COB LED biela, COB LED červená|značka: EMOS
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
batérie súčasťou balenia: áno|doba nabíjania: neuvádza sa|doba svietenia: 80 h|doba svietenia detail: 80 h (blikanie)|dosvit: COB LED 100 % – 7 m|farba: čierna|fokus: nie|hmotnosť: neuvádza sa|LED indikácia nabíjania: neuvádza sa|LED indikácia stavu akumulátora: neuvádza sa|materiál: plast|maximálny dosvit: 7 m|maximálny svetelný tok: 22 lm|nabíjací: nie|napájanie: 2× 2 CR2032|nárazuvzdornosť: áno|počet režimov svietenia: 2|predajný obal: 1 ks, blister|príslušenstvo: držiak na bicykel|režimy: bliká, svieti|rozmer: 61 × 17 × 32 mm|špeciálna funkcia: neuvádza sa|svetelný tok: COB LED 100 % – 22 lm|typ batérie: CR2032 (3 V)|typ napájacieho konektoru: neuvádza sa|vodeodolná: áno (IP43)|vybavenie: neuvádza sa|záručná doba: 2 roky|zdroj svetla: COB LED biela, COB LED červená|značka: EMOS
| batérie súčasťou balenia | áno |
| doba nabíjania | neuvádza sa |
| doba svietenia | 80 h |
| doba svietenia detail | 80 h (blikanie) |
| dosvit | COB LED 100 % – 7 m |
| farba | čierna |
| fokus | nie |
| hmotnosť | neuvádza sa |
| LED indikácia nabíjania | neuvádza sa |
| materiál | plast |
| maximálny dosvit | 7 m |
| maximálny svetelný tok | 22 lm |
| nabíjací | nie |
| napájanie | 2× 2 CR2032 |
| nárazuvzdornosť | áno |
| počet režimov svietenia | 2 |
| predajný obal | 1 ks, blister |
| príslušenstvo | držiak na bicykel |
| režimy | bliká, svieti |
| rozmer | 61 × 17 × 32 mm |
| špeciálna funkcia | neuvádza sa |
| svetelný tok | COB LED 100 % – 22 lm |
| typ batérie | CR2032 (3 V) |
| typ napájacieho konektoru | neuvádza sa |