49,90 €
LED reflektor ACCO nabíjací prenosný, 10 W studená biela akumulátor: Li-Ion 4 400 mAh|dĺžka prívodného kábla: neuvádza sa|doba svietenia na AKU: 3 – 10 hodín|dosah PIR senzora: nemá PIR|farba: žltá|farba svetla: studená biela|frekvencia: neuvádza sa|index podania farieb (CRI): Ra > 80|krytie: IP54|materiál difúzora: sklo|materiál prívodného kábla: neuvádza sa|materiál tela: hliník|napájanie: akumulátor|napätie: 5 V DC 220–240 […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 1531281200
Kategórie: halogénové reflektoryLEDSvietidlá
akumulátor: Li-Ion 4 400 mAh|dĺžka prívodného kábla: neuvádza sa|doba svietenia na AKU: 3 – 10 hodín|dosah PIR senzora: nemá PIR|farba: žltá|farba svetla: studená biela|frekvencia: neuvádza sa|index podania farieb (CRI): Ra > 80|krytie: IP54|materiál difúzora: sklo|materiál prívodného kábla: neuvádza sa|materiál tela: hliník|napájanie: akumulátor|napätie: 5 V DC 220–240 V AC|PIR senzor: nie|počet priechodných zásuviek: 0|použitie: prenosné|predajný obal: 1 ks, krabica|príkon: 10 W|prúd: 1 000 mA|rada: ACCO|rozmer: 212 × 177 × 224 mm|rozsah pracovnej teploty: -20 °C až +40 °C|skúšobná žiarovka súčasťou balenia: neuvádza sa|stmievanie: áno|stupeň ochrany proti mechanickým nárazom: neuvádza sa|svetelný tok: 1 000 lm|teplota chromatičnosti: 6 500 K|typ priechodných zásuviek: neuvádza sa|typ prívodného kábla: neuvádza sa|účinník: > 0,9|uhol vyžarovania: 120°|záručná doba: 3 roky|zdroj svetla: LED|životnosť: 25 000 hodín
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
akumulátor: Li-Ion 4 400 mAh|dĺžka prívodného kábla: neuvádza sa|doba svietenia na AKU: 3 – 10 hodín|dosah PIR senzora: nemá PIR|farba: žltá|farba svetla: studená biela|frekvencia: neuvádza sa|index podania farieb (CRI): Ra > 80|krytie: IP54|materiál difúzora: sklo|materiál prívodného kábla: neuvádza sa|materiál tela: hliník|napájanie: akumulátor|napätie: 5 V DC 220–240 V AC|PIR senzor: nie|počet priechodných zásuviek: 0|použitie: prenosné|predajný obal: 1 ks, krabica|príkon: 10 W|prúd: 1 000 mA|rada: ACCO|rozmer: 212 × 177 × 224 mm|rozsah pracovnej teploty: -20 °C až +40 °C|skúšobná žiarovka súčasťou balenia: neuvádza sa|stmievanie: áno|stupeň ochrany proti mechanickým nárazom: neuvádza sa|svetelný tok: 1 000 lm|teplota chromatičnosti: 6 500 K|typ priechodných zásuviek: neuvádza sa|typ prívodného kábla: neuvádza sa|účinník: > 0,9|uhol vyžarovania: 120°|záručná doba: 3 roky|zdroj svetla: LED|životnosť: 25 000 hodín
| akumulátor | Li-Ion 4 400 mAh |
| dĺžka prívodného kábla | neuvádza sa |
| doba svietenia na AKU | 3 – 10 hodín |
| dosah PIR senzora | nemá PIR |
| farba | žltá |
| farba svetla | studená biela |
| frekvencia | neuvádza sa |
| index podania farieb (CRI) | Ra >80 |
| krytie | IP54 |
| materiál difúzora | sklo |
| materiál prívodného kábla | neuvádza sa |
| materiál tela | hliník |
| napájanie | akumulátor |
| napätie | 5 V DC 220–240 V AC |
| PIR senzor | nie |
| počet priechodných zásuviek | 0 |
| použitie | prenosné |
| predajný obal | 1 ks, krabica |
| príkon | 10 W |
| prúd | 1 000 mA |
| rada | ACCO |
| rozmer | 212 × 177 × 224 mm |
| rozsah pracovnej teploty | -20 °C až +40 °C |
| stmievanie | áno |