316,90 €
LED reflektor AGENO čierny, 300W neutrálna biela akumulátor: neuvádza sa|dĺžka prívodného kábla: 1 m|doba svietenia na AKU: neuvádza sa|dosah PIR senzora: nemá PIR|farba: čierna|farba svetla: neutrálna biela|frekvencia: 50/60 Hz|index podania farieb (CRI): Ra > 80|krytie: IP65|materiál difúzora: plast (PC)|materiál prívodného kábla: guma|materiál tela: hliník|napájanie: zo siete|napätie: 100–240 V|PIR senzor: nie|počet priechodných zásuviek: 0|použitie: povrchová montáž|predajný […] zobraziť celý popis
Dostupnosť na sklade: Na sklade
Katalógové číslo (SKU): 1531247200
Kategórie: halogénové reflektoryLEDSvietidlá
akumulátor: neuvádza sa|dĺžka prívodného kábla: 1 m|doba svietenia na AKU: neuvádza sa|dosah PIR senzora: nemá PIR|farba: čierna|farba svetla: neutrálna biela|frekvencia: 50/60 Hz|index podania farieb (CRI): Ra > 80|krytie: IP65|materiál difúzora: plast (PC)|materiál prívodného kábla: guma|materiál tela: hliník|napájanie: zo siete|napätie: 100–240 V|PIR senzor: nie|počet priechodných zásuviek: 0|použitie: povrchová montáž|predajný obal: 1 ks, krabica|príkon: 300 W|prúd: 1 300 mA|rada: AGENO|rozmer: 321 × 465 × 95 mm|rozsah pracovnej teploty: #|skúšobná žiarovka súčasťou balenia: neuvádza sa|stmievanie: áno|stupeň ochrany proti mechanickým nárazom: IK08|svetelný tok: 40 000 lm|teplota chromatičnosti: 4 000 K|typ priechodných zásuviek: neuvádza sa|typ prívodného kábla: H05RN-F|typ stmievania: #|účinník: > 0,9|uhol vyžarovania: 120 × 90°|záručná doba: 5 rokov|zdroj svetla: LED|životnosť: 50 000 hodín
Mena produktu: EUR
Cena platí do: 1970-01-01
akumulátor: neuvádza sa|dĺžka prívodného kábla: 1 m|doba svietenia na AKU: neuvádza sa|dosah PIR senzora: nemá PIR|farba: čierna|farba svetla: neutrálna biela|frekvencia: 50/60 Hz|index podania farieb (CRI): Ra > 80|krytie: IP65|materiál difúzora: plast (PC)|materiál prívodného kábla: guma|materiál tela: hliník|napájanie: zo siete|napätie: 100–240 V|PIR senzor: nie|počet priechodných zásuviek: 0|použitie: povrchová montáž|predajný obal: 1 ks, krabica|príkon: 300 W|prúd: 1 300 mA|rada: AGENO|rozmer: 321 × 465 × 95 mm|rozsah pracovnej teploty: #|skúšobná žiarovka súčasťou balenia: neuvádza sa|stmievanie: áno|stupeň ochrany proti mechanickým nárazom: IK08|svetelný tok: 40 000 lm|teplota chromatičnosti: 4 000 K|typ priechodných zásuviek: neuvádza sa|typ prívodného kábla: H05RN-F|typ stmievania: #|účinník: > 0,9|uhol vyžarovania: 120 × 90°|záručná doba: 5 rokov|zdroj svetla: LED|životnosť: 50 000 hodín
| akumulátor | neuvádza sa |
| dĺžka prívodného kábla | 1 m |
| doba svietenia na AKU | neuvádza sa |
| dosah PIR senzora | nemá PIR |
| farba | čierna |
| farba svetla | neutrálna biela |
| frekvencia | 50/60 Hz |
| index podania farieb (CRI) | Ra >80 |
| krytie | IP65 |
| materiál difúzora | plast (PC) |
| materiál prívodného kábla | guma |
| materiál tela | hliník |
| napájanie | zo siete |
| napätie | 100–240 V |
| PIR senzor | nie |
| počet priechodných zásuviek | 0 |
| použitie | povrchová montáž |
| predajný obal | 1 ks, krabica |
| príkon | 300 W |
| prúd | 1 300 mA |
| rada | AGENO |
| rozmer | 321 × 465 × 95 mm |
| rozsah pracovnej teploty | # |
| stmievanie | áno |